Menu

Objednávkový formulár kurzov Agile Scrum Master

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam nasledovné školenie/a aj podujatie/a
Typ školenia alebo podujatia
ceny školenia a skúšok sú uvedené bez DPH
Ak ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a počet osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
V prípade, že ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a mená osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
Jedna jazyková verzia je v cene školenia. Každá ďalšia jazyková verzia stojí 50 €/os. + DPH.
Vzhľadom na to, že už pred kurzom obdržíte elektronické študijné materiály určené pre prípravu na kurz a skúšku Agile Scrum Master a skúšku odporúčame absolvovať s časovým odstupom, je postačujúce, ak papierové študijné materiály obdržíte v prvý deň školenia.
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame cenovo zvýhodnené ubytovanie v súkromí počas nich priamo v našom školiacom stredisku na Adyho ul. 43 v Malinove. K dispozícii sú 3 izby, každá pre max. 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a použitie infrasauny. V prípade záujmu o ubytovanie označte Vašu voľbu. Táto ponuka je určená výlučne pre účastníkov našich školení. Ceny ubytovania sú konečné. http://potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
Údaje objednávateľa
Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov.
12345
Ponúkané informácie
Jednoduchosť navigácie
Design stránky
Celkový dojem
Prosím, ohodnoťte našu webstránku. 1 - najlepšie, 5 - najhoršie.
Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete zašleme potvrdenie o obdržaní objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám, v prípade kurzov ponúkaných priamo našou spoločnosťou, zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na t.č.: +421 944 247 496 alebo prostredníctvom e-mailu: sibrinova@potifob.com.