Menu

Posledný kurz PRINCE2 Agile® Practitioner

Poslední kurz PRINCE2 Agile Practitioner

Ponúkame Vám možnosť absolvovať posledný kurz PRINCE2 Agile Practitioner vrátane pravej medzinárodnej certifikačnej skúšky od spoločnosti AXELOS. Realizáciu školení PRINCE2 Agile ukončujeme k 31.12.2017 z dôvodu nízkeho dopytu a výrazného nárastu fixných akreditačných poplatkov.

PRINCE2 Agile je rozšírenie metodiky projektového riadenia PRINCE2, ktoré ju prepája s agilným prístupom. Je určené pre tých, ktorí už používajú PRINCE2 a zároveň ich láka agilné prostredie, ktoré umožňuje rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky zákazníka pri vývoji produktov.

Kurz sa uskutoční 30.11.-1.12.2017 v Malinove pri Bratislave. Certifikačná skúška prebehne online s dohľadom cez internet v mieste a termíne podľa Vášho výberu - voucher na skúšku je platný do konca roka 2017. Podmienkou pripustenia ku skúške je predloženie platného certifikátu PRINCE2 Foundation alebo PMI PMP/ CAPM alebo IPMA A/ B/ C/ D.

Školenie je samozrejme možné kúpiť aj bez skúšky.

Počas kurzu Vám ponúkame ubytovanie v kľudnom prostredí pár krokov od školiacich priestorov za symbolickú cenu 10 EUR/ os./ noc. Táto zvýhodnená ponuka ubytovania platí pre prvých troch záväzne prihlásených účastníkov.

Školenie nájdete aj v našom kalendári, cez ktorý si ho môžete objednať.

 

 

Pridať nový komentár