Menu

TOGAF Level 1 Foundation

TOGAF® je medzinárodne uznávaný rámec pre budovanie a strategické riadenie podnikovej architektúry (enterprise architecture) s využitím "best practices". Používa sa po celom svete vrátane Slovenskej republiky. TOGAF® prepája všetky domény podnikovej architektúry - business procesy, aplikácie, dáta a technológie. Navyše hovorí "čo" riešiť, "ako" to dosiahnuť a aké výstupy (deliverables) generovať.

Školenie je veľmi intenzívne. Zameriava sa najmä na na pochopenie princípov a základných stavebných kameňov TOGAF®. Je koncipované tak, aby:

  • účastníkov previedlo naprieč všetkými 7 hlavnými kapitolami TOGAF
  • umožnilo rýchlo si získať prehľad o tom, čo je predmetom TOGAF® a čo nie.

V neposlednom rade sa na školení preberajú odporúčané výstupy (artefacts, templates, deliverables), ktoré majú byť vytvárané a publikované pre zhodu zúčastnených strán vnútri aj mimo organizácie. Ďalej kurz poskytuje náhľad do tém SOA, security, risk management, interoperability, to všetko z uhla pohľadu podnikovej architektúry.

 

Základná úroveň certifikácie - Level 1 TOGAF 9 Foundation overuje, či kandidát:

  • má znalosť terminológie, štruktúry a základných pojmov TOGAF 9
  • chápe základné princípy Enterprise Architecture a štandardu TOGAF.

Cieľom učenia na tejto úrovni je znalosť a porozumenie. Skúška trvá hodinu, má formát multiple choice testu so 40 otázkami. Pre zloženie skúšky je nutné mať aspoň 55% odpovedí správne.

 

Pre viac informácií kliknite na TOGAF.

Všetky ceny sú uvedené bez DPH 20%, ktorá bude pripočítaná a účtovaná v súlade s platnými právnymi predpismi. Platia naše obchodné podmienky.

Jazyk kurzu
Čeština
Dátum konania
23.10.2017 - 09:00 - 25.10.2017 - 16:30
Miesto
Bratislava
Cena
1450 € + 295 € skúška
Vrátane skúšky
áno
Objednať