Menu

Objednávkový formulár školenia ITIL Foundation

 

Vážený zákazník, tu si môžete objednať školenie ITIL Foundation.

 

Týmto si záväzne objednávam nasledovné školenie ITIL Foundation
Typ školenia
ceny školenia a skúšok sú uvedené bez DPH
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
Ak si vyberiete test ITIL Foundation v rodnom jazyku bude mať na jeho vypracovanie 60 minút. Na certifikačný test v inom ako rodnom jazyku budete mať 75 minút.
Elektronické certifikáty sú zahrnuté v cene skúšok a budú Vám poskynuté po oznámení výsledkov skúšok. V prípade papierovej verzie Vám budú certifikáty zaslané do cca. 2-3 pracovných týždňov od oznámenia výsledkov skúšok za príslušný poplatok.
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame cenovo zvýhodnené ubytovanie v súkromí počas nich priamo v našom školiacom stredisku na Adyho ul. 43 v Malinove. K dispozícii sú 3 izby, každá pre max. 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a použitie infrasauny. V prípade záujmu o ubytovanie označte Vašu voľbu. Táto ponuka je určená výlučne pre účastníkov našich školení. Ceny ubytovania sú konečné. http://potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
Údaje objednávateľa
Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
12345
Ponúkané informácie
Jednoduchosť navigácie
Design stránky
Celkový dojem
Prosím, ohodnoťte našu webstránku. 1 - najlepšie, 5 - najhoršie.
Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete zašleme potvrdenie o obdržaní objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám zašleme všetky potrebné predkurzové inštrukcie, študijné materiály a organizačné pokyny. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu ondekova@potifob.com.