Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár kurzu PRINCE2 Agile Foundation

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam školenie
Typ školenia alebo podujatia
Ceny školenia a skúšky sú uvedené bez DPH. V cene je zahrnutá papierová alebo onine skúška PRINCE2 Agile Foundation od PeopleCertu, ktorá sa, v prípade papierovej skúšky, píše po kurze, v termíne podľa dohody v našom školiacom stredisku. Online skúšku je možné absolvovať do roka od obdržania voucheru na mieste a v termíne podľa vášho výberu.
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
forma kurzu
Cena prezenčného aj virtuálneho kurzu je rovnaká.
Ak ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a počet osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
V prípade, že ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a mená osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
jazyková verzia skúšky PRINCE2 Agile Foundation
online skúška
opakovaný pokus skúšky PRINCE2 Agile Foundation - Take2 za 60 €
Nie ste si istí, či zvládnete certifikačnú skúšku PRINCE2 od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert 'poistiť' - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať len za 60 € bez DPH na osobu a skúšku! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
jazyková verzia študijných materiálov
oficiálna publikácia PRINCE2 Agile od AXELOSu za 114 €
K príprave na skúšku PRINCE2 Agile Foundation nie je nevyhnutné jej štúdium. Na skúšku sa zvládnete pripraviť s pomocou nami pripravených študijných materiálov, ktoré sú zahrnuté v cene kurzu. V prípade záujmu ju však pre vás radi zabezpečíme. Pokiaľ si objednáte školenie PRINCE2 Agile Practitioner alebo kombináciu PRINCE2 Agile Foundation + Practitioner obdržíte ju od nás automaticky. Pre zvládnutie skúšky PRINCE2 Agile Practitioner je jej preštudovanie potrebné. Cena pdf publikácie je 114 € bez DPH.
forma certifikátov PRINCE2 Agile
Elektronické certifikáty sú zahrnuté v cene školení a budú Vám poskynuté po oznámení výsledkov skúšok. V prípade papierovej verzie Vám budú certifikáty zaslané do cca. 2-3 pracovných týždňov od oznámenia výsledkov skúšok za príslušný poplatok.
ubytovanie
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde autotamické potvrdenie prijatia objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na t.č.: 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu: ondekova@potifob.com.