Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár kurzu PRINCE2 Agile Foundation

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam školenie
Typ školenia alebo podujatia
Ceny školenia a skúšky sú uvedené bez DPH. 
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
forma kurzu
Príplatok za prezenčnú formu účasti zahŕňa obedy, občerstvenie, parkovanie a wifi. V cene virtuálneho kurzu je zahrnutá polhodinová online konzultácia.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
jazyková verzia online skúšky PRINCE2 Agile Foundation
V cene online skúšky PRINCE2 Agile Foundation, kúpenej po 1.2.2022, je automaticky zahrnutá oficiálna elektronická publikácia "PRINCE2 Agile" od PeopleCertu v angličtine. 
opakovaný pokus skúšky PRINCE2 Agile Foundation - Take2 za 80 €
Nie ste si istí, či zvládnete online certifikačnú skúšku PRINCE2 od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert "poistiť" - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať za zvýhodnenú cenu! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
jazyková verzia študijných materiálov
forma certifikátu PRINCE2 Agile
Elektronický certifikát je zahrnutý v cene školenia a bude Vám poskynutý po oznámení výsledkov skúšky, v prípade jej úspešného zvládnutia.
V prípade papierovej verzie Vám bude certifikát zaslaný do cca. 2-3 pracovných týždňov od oznámenia výsledkov skúšky za príslušný poplatok.
ubytovanie
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom, vrátane telefonického kontaktu pre vyzdvihnutie balíka od kuriéra.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde autotamické potvrdenie prijatia objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na t.č.: 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu: ondekova@potifob.com.