Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár e-learningového kurzu ITIL 4 Foundation

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam nasledovné:
Názov školenia
Ceny sú uvedené bez DPH.
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
jazyk online certifikačnej skúšky ITIL 4 Foundation
Na absolvovanie skúšky v inom než rodnom jazyku budete mať 75 minút.
V cene online medzinárodnej certifikačnej skúšky ITIL 4 Foundation, kúpenej po 1.2.2022, je zahrnutá elektronická publikácia "ITIL Foundation, ITIL 4 Edition" od medzinárodného certifikačného orgánu PeopleCert. 
opakovaný pokus online skúšky ITIL 4 - Take2 za 80 €
Nie ste si istí, či zvládnete online certifikačnú skúšku ITIL 4 Fundation od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert "poistiť" - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať za zvýhodnenú cenu! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
konzultácia na diaľku
Ku kurzu si môžete za 39 € bez DPH objednať polhodinovú konzultáciu na diaľku (Skype/ WhatsApp/ telefón), na ktorej dostanete odpovede na Vaše doplňujúce otázky týkajúce sa ITIL 4 a prípravy na Vašu certifikačnú skúšku. Vaším partnerom na konzultácii bude slovenský akreditovaný tréner ITIL - náš vedúci tréner Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovať ju môžete do 3 mesiacov od objednania. Konzultácií si môžete objednať aj niekoľko.
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Sem uveďte informácie, ktoré považujete za dôležité a nie sú súčasťou objednávky - napr. máte záujem len o školenie bez certifikačnej skúšky, chcete využiť úľavu na skúške z dôvodu hendikepu a pod.
Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde automatické potvrdenie prijatia Vašej objednávky.
Najneskôr do ďalšieho pracovného dňa Vám zašleme potvrdenie Vašej objednávky spolu so zálohovou faktúrou.
Hneď po jej úhrade Vám pridelíme prístup do nášho ITIL e-learningového prostredia a zaistíme pre Vás medzinárodnú certifikačnú skúšku a objednanú doplnkovú literatúru.
 
V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu ondekova@potifob.com.