Menu

Objednávkový formulár modulu ITIL 4 Mananaging Professional

Záväzná objednávka vybraného modulu ITIL 4 Managing Professional

Typ školenia
Ceny školenia, skúšky a doplnkových položiek sú uvedené na osobu bez DPH.
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
V cene prezenčného kurzu sú zahrnuté obedy, občerstvenie, parkovanie a wifi. V cene virtuálneho kurzu je zahrnutý poplatok za online dohľad z medzinárodného certifikačného orgánu počas online medzinárodnej certifikačnej skúšky.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
Ak označíte "nie", nebudeme vám certifikačnú skúšku účtovať, ani ju pre vás zabezpečovať.
Nie ste si istí, či zvládnete certifikačnú skúšku vybraného modulu ITIL Managing Professional od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert "poistiť" - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať len za 60 € + DPH na osobu a skúšku! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
Elektronický certifikát je zahrnutý v cene skúšky a obddržíte ho krátko po oznámení finálnych výsledkov skúšky. Papierový certifikát je za príplatok. Obdržíte ho do 3 pracovných týždňov od oznámenia finálnych výsledkov skúšky.
Cena papierových i pdf študijných materiálov je rovnaká.
Označte prosím, či si prajete zaslať tlačenú verziu študijných materiálov pred kurzom.
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím zadajte vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom.

Vaše nám poskytnuté osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí. Budeme ich, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať na základe nášho zmluvného vzťahu podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré sú v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a Európskej únie.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára obdržíte na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, automatické potvrdenie o doručení objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň vás budeme kontaktovať. Súčasne s potvrdením vašej objednávky vám zašleme zálohovú faktúru. Po obdržaní jej úhrady vám zašleme všetky potrebné predkurzové inštrukcie, študijné materiály a organizačné pokyny. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu na .