Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár e-learningového kurzu projektového riadenia PRINCE2 Practitioner

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam nasledovné:
Typ školenia alebo podujatia
Ceny sú uvedené bez DPH.
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
jazyk online certifikačnej skúšky PRINCE2 Practitioner
Na skúšku v rodnom jazyku sú 2 hodiny a 30 minút. Na absolvovanie skúšky v cudzom jazyku budete mať 3 hodiny a 8 minút. Čeština sa u Slovákov považuje za cudzí jazyk.
opakovaný pokus online skúšky PRINCE2 - Take2 za 80 €
Nie ste si istí, či zvládnete online certifikačnú skúšku PRINCE2 od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert "poistiť" - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať za zvýhodnenú cenu! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
jazyk online kurzu PRINCE2 Practtioner
doplnková literatúra - PDF verzia
Základná literatúra pre skúšku PRINCE2 Practitioner - publikácia Managing Successful Projects with PRINCE2 (skrátene PRINCE2 manuál) je dostupná len v angličtine. 
Od 1.2.2022 je jej elektronická verzia súčasťou ceny online skúšky PRINCE2 Foundation v 5. alebo 6. edícii, podľa výberu edície skúšky PRINCE2  Foundation. V prípade záujmu o publikáciu, nás prosím kontaktujte.
konzultácia na diaľku
Ku kurzu si môžete za 39 € bez DPH objednať polhodinovú konzultáciu na diaľku (Skype/ WhatsApp/ telefón), na ktorej dostanete odpovede na Vaše doplňujúce otázky týkajúce sa praktickej aplikácie PRINCE2 a prípravy na Vašu certifikačnú skúšku. Vaším partnerom na konzultácii bude 1. a najskúsenejší slovenský akreditovaný tréner PRINCE2 - náš vedúci tréner Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovať ju môžete do 3 mesiacov od objednania. Konzultácií si môžete objednať aj niekoľko.
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Sem uveďte informácie, ktoré považujete za dôležité a nie sú súčasťou objednávky - napr. máte záujem len o školenie bez certifikačnej skúšky, chcete využiť úľavu na skúške z dôvodu hendikepu a pod.
Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde automatické potvrdenie prijatia Vašej objednávky.
Najneskôr do ďalšieho pracovného dňa Vám zašleme potvrdenie Vašej objednávky spolu so zálohovou faktúrou.
Hneď po jej úhrade Vám pridelíme prístup do nášho PRINCE2 e-learningového prostredia a zaistíme pre Vás medzinárodnú certifikačnú skúšku a objednanú doplnkovú študijnú literatúru.
 
V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu ondekova@potifob.com.