Skočiť na hlavný obsah
Menu

E-learning a online skúška PRINCE2 Agile® Foundation

Čo vám kurz prinesie a pre koho je určený?

PRINCE2 Agile je rozšírenie globálne najpopulárnejšej metodiky projektového riadenia PRINCE2, ktoré ju prepája s agilnými prístupmi.

Kombinuje flexibilitu agile s jasne definovaným rámcom PRINCE2. Je riešením pre organizácie a jednotlivcov, ktorí chcú efektívne riadiť projekty a zároveň ich láka agilné prostredie umožňujúce rýchlo reagovať na často sa meniace požiadavky zákazníkov pri vývoji produktov. PRINCE2 Agile je možné použiť na všetky typy projektov. Funguje so známymi agilnými rámcami a prístupmi ako Scrum, Kanban, Lean, XP (eXtreme Programming) a ďalšími.

 

kurz PRINCE2 Agile Foundation:

 • vysvetľuje stručne metodiku PRINCE2, základy vybraných agilných rámcov i prístupov a to, ako ich vhodne kombinovať
 • Vás pripraví na absolvovanie medzinárodnej certifikačnej skúšky PRINCE2 Agile Foundation AXELOS® a získanie rovnomenného prestížneho certifikátu.

 

Videá v angličtine, ktoré sú súčasťou e-learningového kurzu, pre Vás pripravil vedúci tréner POTIFOB Ing. Štefan Ondek, PMP - 1. a najskúsenejší akreditovaný tréner PRINCE2 v SR, jeden z autorov oficiálnych certifikačných skúšok PRINCE2 6th edition Foundation AXELOS a oficiálny reviewer PRINCE2 6th edition.

Vzdelávacie materiály a certifikačné skúšky PRINCE2 Agile sú v anglickom jazyku.

 

Čo hovoria na naše kurzy PRINCE2 Agile Foundation ich absolventi?

     

Ďalšie video- aj textové referencie nájdete na podstránke Referencie.

 

Naša spoločnosť POTIFOB, s.r.o. je:

 • prvá akreditovaná tréningová organizácia - ATO PRINCE2 Agile v SR
 • vedúca akreditovaná tréningová organizácia - ATO PRINCE2 v SR
 • certifikovaný partner AXELOS Limited, vlastníka PRINCE2 a ďalších global best practice štandardov.

Akreditované certifikačné kurzy PRINCE2 na Slovensku realizujeme už od júla 2009. Vedú ich naši skúsení akreditovaní tréneri. Na Slovensku a v Česku sme už pripravili na certifikáciu PRINCE2 viac ako 3000 osôb.

 

Výhody e-learningového kurzu oproti prezenčnému školeniu

 • možnosť študovať kdekoľvek a kedykoľvek
 • vlastné tempo štúdia
 • možnosť absolvovať online medzinárodnú certifikačnú skúšku v termíne a na mieste podľa vlastného výberu do roka od obdržania voucheru na skúšku
 • nižšia cena oproti prezenčnému/ virtuálnemu kurzu

 

Každý účastník nášho e-learningového certifikačného kurzu PRINCE2 Agile Foundation obdrží:

 • prístup na minimálne 1 rok do nášho unikátneho e-learningového prostredia PRINCE2 Agile Foundation s videonahrávkami kompletného výkladu lektora a prezentáciou v angličtine
 • podrobný popis certifikácie
 • sylabus a dizajn skúšky
 • oba oficiálne cvičné certifikačné testy PRINCE2 Agile v angličtine vrátane hodnotiacich kľúčov a podrobného zdôvodnenia správnych aj nesprávnych odpovedí
 • procesný model PRINCE2
 • anglickú aj slovenskú mutáciu najnovšej verzie Scrum Guide vrátane bonusovej videoprezentácie o Scrum podľa najnovšieho Scrum Guide 2020 v slovenčine
 • šablóny všetkých 26 hlavných riadiacich produktov PRINCE2 v angličtine alebo češtine (podľa Vášho výberu)
 • prístup k oficiálnemu anglicko-slovenskému výkladovému slovníku PRINCE2
 • e-mailovú odbornú podporu od momentu objednania kurzu až do jeho absolvovania
 • prístup na oficiálny portál skúšobného inštitútu pre kandidátov certifikácie.
 • pravý elektronický certifikát od AXELOSu – vlastníka PRINCE2 Agile v angličtine (za podmienky zloženia certifikačnej skúšky).

e-learning

 

Certifikácia PRINCE2 Agile Foundation

Certifikát PRINCE2 Agile Foundation platí doživotne. Samotná certifikačná skúška sa skladá v angličtine.

Poplatok za online certifikačnú skúšku zahŕňa vystavenie rovnomenného prestížneho elektronického medzinárodného certifikátu skúšobným inštitútom PEOPLECERT - jediným s oprávnením od AXELOS, vlastníka PRINCE2 Agile (pri úspešnom zložení skúšky). V prípade záujmu o papierový certifikát ho je možné vystaviť za doplatok.

Výsledok certifikačnej skúšky Vám oznámime hneď po jej uskutočnení a odoslaní skenov odpovedných hárkov skúšobnému inštitútu. Do 2 pracovných dní od absolvovania skúšky obdržíte podrobnejšie výsledky s rozpisom % získaných bodov a oficiálny elektronický certifikát o jej zložení vydaný skúšobným inštitútom PeopleCert (v prípade kladného výsledku).

Pre kandidátov, ktorí majú zdravotné postihnutie, platia pri skúškach určité úľavy. Pokiaľ si chcete takúto úľavu uplatniť, je potrebné uviesť to do Vašej prihlášky na kurz a predložiť lekárske potvrdenie. Pre viac informácií o možných zdravotných úľavách nás prosím kontaktujte.

PRINCE2 Agile Foundation certifikát Štefan Ondek

 

Cena

Cena e-learningového kurzu PRINCE2 Agile Foundation je 200 € na osobu. 
 
Online certifikačná skúška AXELOS® PRINCE2 Agile Foundation stojí ďalších 244 € na osobu a pokus vrátane elektronického certifikátu o jej zložení (pri úspechu na skúške).
 
Vďaka službe Take2 si za príplatok 60 € môžete objednať 2. pokus na skúške vo forme online pokusu s voucherom/ poukazom platným pol roka. Ak máte o túto službu záujem, je nutné objednať ju spolu s kurzom.
(Take2 si budete môcť dokúpiť aj dodatočne, pred absolvovaním 1. pokusu skúšky, priamo zo svojho profilu zriadeného skúšobným inštitútom Peoplecert za 96 EUR (cena platná k 15.12.2020), úhrada bude v tomto prípade možná iba platobnou kartou.)
 
Ku kurzu si môžete za 39 € objednať polhodinovú konzultáciu na diaľku (Skype/ WhatsApp/ telefón), na ktorej dostanete odpovede na Vaše doplňujúce otázky týkajúce sa PRINCE2 Agile a prípravy na Vašu certifikačnú skúšku. Vaším partnerom na konzultácii bude 1. a najskúsenejší slovenský akreditovaný tréner PRINCE2 i PRINCE2 Agile - náš vedúci tréner Ing. Štefan Ondek, PMP.
Konzultáciu si môžete objednať spolu s kurzom cez objednávkový formulár alebo dodatočne e-mailom na ondekova@potifob.com. Absolvovať ju môžete do 3 mesiacov od objednania. Konzultácií si môžete objednať aj niekoľko.
 
 
Ceny PRINCE2 publikácií, ktoré si môžete kúpiť spolu s kurzom:
 • PRINCE2 Agile Guidance 2018 edition - PRINCE2 Agile manuál v angličtine: 114 €
 • PRINCE2 Handbook v angličtine: 13 €
 • PRINCE2 6th edition Précis v slovenčine: 15 €
 • PRINCE2 5th edition Précis v slovenčine: 15 €
 • PRINCE2 6th edition Précis v češtine: 15 €
 • PRINCE2 5th edition Précis v češtine: 15 €
 • PRINCE2 6th edition pro řízení malých projektů v češtine: 15 €
 • PRINCE2 5th edition pro řízení malých projektů v češtine: 15 €
 
Všetky ceny sú uvedené bez DPH 20% a platné pre kurzy objednané cez našu slovenskú webovú stránku. Platia naše obchodné podmienky.
Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
 

Záruka najlepšej ceny

Ak kdekoľvek obdržíte výhodnejšiu cenovú ponuku obdobného certifikačného kurzu, akreditovaného oprávneným medzinárodným skúšobným inštitútom, s porovnateľnými zárukami ako naše a vedeného porovnateľne skúseným lektorom PRINCE2, prekonáme ju - stačí nám ju predložiť.

 

Ak nám do 14 dní od obdržania prístupu oznámite, že vám náš e-learningový kurz nič nepriniesol, vrátime vám jeho cenu. Táto záruka platí za podmienky, že ste ešte nevyužili voucher na online medzinárodnú certifikačnú skúšku.

 
 

Ako objednať?

Pre objednanie vyplňte náš objednávkový formulár.

 

Potrebujete poradiť, ktorý kurz je pre Vás najvhodnejší?

Kontaktujte nás prosím.