Skočiť na hlavný obsah
Menu

PRINCE2 Agile® Foundation e-learning a online skúška

Čo vám kurz prinesie a pre koho je určený?

PRINCE2 Agile je rozšírenie globálne najpopulárnejšej metodiky projektového riadenia PRINCE2, ktoré ju prepája s agilnými prístupmi.

Kombinuje flexibilitu agile s jasne definovaným rámcom PRINCE2. Je riešením pre organizácie a jednotlivcov, ktorí chcú efektívne riadiť projekty a zároveň ich láka agilné prostredie umožňujúce rýchlo reagovať na často sa meniace požiadavky zákazníkov pri vývoji produktov.

PRINCE2 Agile je možné použiť na všetky typy projektov. Funguje so známymi agilnými rámcami a prístupmi ako Scrum, Kanban, Lean, XP (eXtreme Programming) a ďalšími.

 

kurz PRINCE2 Agile Foundation:

 • vysvetľuje stručne metodiku PRINCE2, základy vybraných agilných rámcov i prístupov a to, ako ich vhodne kombinovať
 • Vás pripraví na absolvovanie online medzinárodnej certifikačnej skúšky PRINCE2 Agile Foundation AXELOS/ PeopleCert a získanie rovnomenného prestížneho certifikátu.

 

Videá v angličtine, ktoré sú súčasťou e-learningového kurzu, pre Vás pripravil vedúci tréner POTIFOB Ing. Štefan Ondek, PMP - 1. a najskúsenejší akreditovaný tréner PRINCE2 v SR, jeden z autorov oficiálnych certifikačných skúšok PRINCE2 6th edition Foundation AXELOS a oficiálny reviewer PRINCE2 6th edition.

Vzdelávacie materiály a certifikačné skúšky PRINCE2 Agile sú k dispozícii v anglickom jazyku.

 

Čo hovoria na naše kurzy PRINCE2 Agile Foundation ich absolventi?

  

Ďalšie video- aj textové referencie nájdete na podstránke Referencie.

 

Naša spoločnosť POTIFOB, s.r.o. je:

 • prvá akreditovaná tréningová organizácia - ATO PRINCE2 Agile v SR
 • vedúca akreditovaná tréningová organizácia - ATO PRINCE2 v SR
 • certifikovaný partner AXELOS Limited, vlastníka PRINCE2 Agile a ďalších global best practice štandardov a partner PeopleCertu, od 1.1.2018 jediného certifikačného orgánu pre PRINCE2 Agile.

Akreditované certifikačné kurzy PRINCE2 na Slovensku realizujeme už od júla 2009. Vedú ich naši skúsení akreditovaní tréneri. Na Slovensku a v Českej republike sme pripravili na certifikáciu PRINCE2 už viac ako 3000 osôb.

 

Výhody e-learningového kurzu oproti prezenčnému školeniu

 • možnosť študovať kdekoľvek a kedykoľvek
 • vlastné tempo štúdia
 • možnosť absolvovať online medzinárodnú certifikačnú skúšku v termíne a na mieste podľa vlastného výberu, do roka od obdržania voucheru na skúšku
 • nižšia cena oproti prezenčnému resp. virtuálnemu/ online kurzu

 

Každý účastník e-learningového certifikačného kurzu PRINCE2 Agile Foundation obdrží:

 • prístup na 1 rok do nášho e-learningového prostredia PRINCE2 Agile Foundation s videonahrávkami kompletného výkladu lektora a prezentáciou v angličtine
 • podrobný popis certifikácie
 • sylabus a dizajn skúšky
 • oficiálnu elektronickú publikáciu PRINCE2 Agile v angličtine
 • oba oficiálne cvičné certifikačné testy PRINCE2 Agile v angličtine, vrátane hodnotiacich kľúčov a podrobného zdôvodnenia správnych a nesprávnych odpovedí
 • pdrobný procesný model PRINCE2
 • Scrum Guides vrátane videoprezentácií o Scrum
 • šablóny všetkých 26 hlavných riadiacich produktov PRINCE2 v angličtine alebo češtine (podľa Vášho výberu)
 • prístup k oficiálnemu anglicko-slovenskému výkladovému slovníku PRINCE2
 • e-mailovú odbornú podporu od momentu objednania kurzu až do absolvovania skúšky (fair-use policy)
 • prístup na oficiálny portál skúšobného inštitútu pre kandidátov certifikácie
 • pravý elektronický certifikát od AXELOSu – vlastníka PRINCE2 Agile v angličtine (za podmienky zloženia certifikačnej skúšky).

PRINCE2 Agile Foundation e-learning

 

Certifikácia PRINCE2 Agile Foundation

Samotná certifikačná skúška sa skladá v angličtine.

Poplatok za certifikačnú skúšku zahŕňa vystavenie rovnomenného prestížneho elektronického medzinárodného certifikátu skúšobným inštitútom PeopleCert. V prípade záujmu o papierový certifikát je možné ho vystaviť za doplatok.

Výsledok online certifikačnej skúšky získate hneď po jej uskutočnení. Do 3 pracovných dní od absolvovania skúšky obdržíte podrobnejšie výsledky s rozpisom % získaných bodov a oficiálny elektronický certifikát o jej zložení vydaný PeopleCertom (v prípade kladného výsledku).

Pre kandidátov, ktorí majú zdravotné postihnutie, platia pri skúškach určité úľavy. Pokiaľ si chcete takúto úľavu uplatniť, je potrebné uviesť to do Vašej prihlášky na kurz a na skúšku si priniesť príslušné lekárske potvrdenie. Pre viac informácií o možných zdravotných úľavách nás prosím kontaktujte.

 

Vzor certifikátu PRINCE2 Agile Foundation

PRINCE2 Agile Foundation certifikát Štefan Ondek

 

Cena

Cena e-learningového kurzu PRINCE2 Agile Foundation je 150 € na osobu. 
 
Online certifikačná skúška PRINCE2 Agile Foundation stojí ďalších 540 € na osobu a pokus vrátane elektronického certifikátu o jej zložení (v prípade úspechu na skúške).
 
Vďaka službe Take2 si za príplatok 80 € môžete objednať 2. pokus na skúške vo forme online pokusu s voucherom/ poukazom platným pol roka. Ak máte o túto službu záujem, je nutné objednať ju spolu s kurzom.
Take2 si budete môcť dokúpiť aj dodatočne, pred absolvovaním 1. pokusu skúšky, priamo zo svojho profilu zriadeného skúšobným inštitútom Peoplecert za 100 EUR (cena platná k 21.3.2023), úhrada bude v tomto prípade možná iba platobnou kartou.
 
 
Ku kurzu si môžete za 39 € objednať polhodinovú konzultáciu na diaľku (Skype/ WhatsApp/ telefón), na ktorej dostanete odpovede na Vaše doplňujúce otázky týkajúce sa PRINCE2 Agile a prípravy na Vašu certifikačnú skúšku. Vaším partnerom na konzultácii bude 1. a najskúsenejší slovenský akreditovaný tréner PRINCE2 i PRINCE2 Agile - náš vedúci tréner Ing. Štefan Ondek, PMP.
Konzultáciu si môžete objednať spolu s kurzom cez objednávkový formulár alebo dodatočne e-mailom na ondekova@potifob.com.
Absolvovať ju môžete do 3 mesiacov od objednania.
Konzultácií si môžete objednať aj niekoľko.
 
 
Všetky ceny sú uvedené bez 20% DPH a platné pre kurzy objednané cez našu slovenskú webovú stránku. Platia naše všeobecné obchodné podmienky.
Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
 

Záruka najlepšej ceny

Ak kdekoľvek inde obdržíte výhodnejšiu cenovú ponuku obdobného e-learningového certifikačného kurzu, akreditovaného oprávneným medzinárodným skúšobným inštitútom, s porovnateľnými zárukami ako naše a vedeného porovnateľne skúseným lektorom PRINCE2 Agile, prekonáme ju - stačí nám ju predložiť.

 

Ak nám do 14 dní od obdržania prístupu oznámite, že vám náš e-learningový kurz nič nepriniesol, vrátime vám jeho cenu. Táto záruka platí za podmienky, že ste ešte nevyužili voucher na online medzinárodnú certifikačnú skúšku.

 
 

Ako objednať?

Pre objednanie vyplňte náš objednávkový formulár.

 

Potrebujete poradiť, ktorý kurz je pre Vás najvhodnejší?

Kontaktujte nás prosím.