Skočiť na hlavný obsah
Menu

PRINCE2® Foundation + Practitioner

Špeciálna ponuka:

Ak si u nás súčasne objednáte kurzy PRINCE2 Foundation aj PRINCE2 Practitioner, celková cena za oba kurzy je 470 € + 1130 € certifikačné skúšky AXELOS.

Obe školenia môžete absolvovať hneď za sebou alebo s časovým odstupom podľa Vášho výberu.

Pri využití tejto ponuky obdržíte už pre prípravu na kurz Foundation oficiálnu elektronickú publikáciu vlastníka metodiky - AXELOS "Managing Successful Projects with PRINCE2" (PRINCE2 manuál v angličtine) obsahujúcu plnú verziu metodiky PRINCE2.

V cene sú zahrnuté i všetky ďalšie potrebné školiace materiály, skúšky PRINCE2 Foundation a PRINCE2 Practitioner, vystavenie elektronických certifikátov skúšobným inštitútom PeopleCert (za podmienky zloženia príslušnej skúšky).

U verejných kurzov si môžete vybrať medzi virtuálnou a prezenčnou formou účasti. Príplatok za prezenčnú formu je 50 € na osobu a kurz, t.j. za oba kurzy 100 € na osobu. Zahŕňa občerstvenie, obedy, parkovanie a wi-fi pripojenie po dobu kurzu.

Termíny verejných kurzov PRINCE2 Foundation + Practitioner nájdete v našom kalendári.

 

Ďalšie možné zľavy:

  • Pri objednávke verejných kurzov pre viac osôb, pre vnútrofiremné kurzy, samoplatcov ponúkame zľavy a zvýhodnenia popísané na podstránke Zľavy z cien našich kurzov PRINCE2.
  • Vďaka službe Take2 si za príplatok 80 € (za každú skúšku) môžete objednať 2. pokus na skúške vo forme online pokusu s voucherom/ poukazom platným pol roka. Ak máte o túto službu záujem, je nutné objednať ju spolu s kurzom a uhradiť do 1. pokusu na skúške.

Všetky ceny sú uvedené bez 20% DPH. Platia naše obchodné podmienky.

kombinovaný kurz PRINCE2 Foundation + Practitioner