Skočiť na hlavný obsah
Menu

ZDARMA prevodový slovníček PRINCE2 6.edícia - 5. edícia

Prihláste sa k nášmu newsletteru a získajte prístup k aktuálnym novinkám v oblasti projektového a agilného riadenia, výhodným ponukám našich kurzov, akciám a hodnotnému obsahu ZDARMA, akým je napr. náš trojjazyčný anglicko-česko-slovenský prevodový slovníček PRINCE2.

 

Vaše osobné údaje budú chránené


Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a POTIFOB, s.r.o. ich bude na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie vyššie uvedeného produktu a ďalších newsletterov od nás, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém a to párkrát do mesiaca po dobu 5 rokov.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maile.

Prevodový slovníček PRINCE2 6.edícia - 5. edícia
Čo v ňom nájdete?

Prevodový slovníček poukazuje na rozdiely v pojmoch medzi verziami PRINCE2 6.edícia - 5. edícia.

Je tiež súčasťou nášho konverzného balíčka a balíčka pre spätnú kompatibilitu, ktoré nájdete v našich študijných materiáloch pre kurzy PRINCE2.

Plný oficiálny slovník pojmov PRINCE2 vydaný AXELOSom dostávajú naši študenti PRINCE2 ZADARMO ku každému objednanému školeniu v jazykovej verzii, ktorú si vyberú. Môžete si ho bezpaltne stiahnuť aj z webu spoločnosti AXELOS.

.

Stiahnite si taktiež

Procesný model PRINCE2 zdarma

Získajte podrobný procesný model PRINCE2, ktorý Vám pomôže túto metodiku pochopiť.

Získať prístup zdarma

 

Sprievodca projektovým riadením zdarma

Získajte jedinečný eBook zdarma, ktorý Vám pomôže viesť Vaše projekty úspešne. Pripravili ho pre Vás Štefan Ondek, PMP, Colin Bentley a William R. Duncan.

Získať prístup zdarma

 

Medzinárodné certifikačné skúšky s ľahkosťou

Získajte tipy a triky pre zloženie každej medzinárodnej certifikačnej skúšky. Zistite, čo je dôležité počas prípravy na skúšku, počas skúšky, ale i po nej.

Získať prístup zdarma

 

Systém vzdělávania v oblasti riadenia projektov, služieb, IT a Agile

Získajte ZDARMA podrobnú mapu vzdelávania, ktorá vám pomôže rozhodnúť sa ako postupovať vo vašom profesionálnom rozvoji.

Získať prístup zdarma