Skočiť na hlavný obsah
Menu

Úvod do ITIL®

Pre koho je Úvod do ITIL a čo Vám prinesie?

Úvod do ITIL je relevantný pre všetkých, ktorí sa zaoberajú IT procesmi, optimalizáciou poskytovania IT služieb a pod. Jedná sa predovšetkým o IT manažérov, IT procesných špecialistov, projektových manažérov a všetkých, ktorí sa podľa daných procesov riadia.

Uvedie Vás do problematiky poskytovania IT služieb, predstaví terminológiu v rámci IT procesov, koncepciu ITIL, životný cyklus IT služieb, základné procesy fáz životného cyklu.

 

Popis školenia

Úvod do ITIL je 90-minútové školenie, ktorého obsah je zhodný s prvými 90 minútami nášho dvojdenného certifikačného kurzu ITIL4 Foundation (na rozdiel od tohto kurzu je bez certifikačnej skúšky).

Spravidla ho realizujeme v slovenčine/ češtine s použitím anglickej odbornej terminológie. Vzdelávacie materiály, ktoré obdrží každý účastník školenia, sú k dispozícii v angličtine.

V rámci školenia získate úvodný prehľad o terminológii v rámci IT procesov, koncepcii ITIL, životnom cykle IT služieb, základných procesoch fáz životného cyklu.

Zároveň získate predstavu o tom, čo sa môžete naučiť na našom certifikačnom kurze ITIL4 Foundation.

Každý účastník nášho kurzu Úvod do ITIL obdrží:

  • predkurzové inštrukcie, ktoré Vám umožnia kvalitne sa na kurz pripraviť a vyťažiť z neho maximum
  • plnofarebný účastnícky manuál ITIL v angličtine s prezentáciou
  • prístup k oficiálnym cvičným testom ITIL4 Foundation

 

Cena

Kurzy Úvod do ITIL ponúkame ako vnútrofiremné. Pre cenovú ponuku nás prosím kontaktujte s uvedením názvu školenia, počtu osôb, požadovaného miesta konania a rámcového termínu. Najneskôr v nasledujúci pracovný deň Vám zašleme ponuku.

Záruka najlepšej ceny:

Ak kdekoľvek obdržíte výhodnejšiu cenovú ponuku školenia Úvod do ITIL poriadaného na Slovensku vedeného trénerom ITIL akreditovaným niektorým oprávneným skúšobným inštitútom - Examination Institute (EI), t.j. ITIL Approved Trainerom, s porovnateľnými zárukami, prekonáme ju - stačí nám ju predložiť.

Všetky uvedené ceny sú bez DPH a platné pre naše kurzy realizované v Slovenskej republike. Platia naše obchodné podmienky.

 

Potrebujete poradiť, ktorý kurz je pre Vás najvhodnejší?

Kontaktujte nás prosím.