Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár kurzov projektového riadenia P2 Practitioner

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam školenie
Typ školenia alebo podujatia
ceny školenia a skúšok sú uvedené bez DPH
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
Ak Vám uvedené termíny nevyhovujú a/ alebo máte záujem o vnútrofiremné školenie, uveďte to, prosím, v tejto kolonke.
forma kurzu
V cene prezenčného kurzu sú zahrnuté obedy, občerstvenie, parkovanie a wifi. V cene virtuálneho kurzu je zahrnutý poplatok za online dohľad z medzinárodného certifikačného orgánu počas online medzinárodnej certifikačnej skúšky a polhodinová online konzultácia.
Ak ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a počet osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
V prípade, že ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a mená osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež pre prihlásenie do e-learningu a na registráciu ku skúškam.
jazyk certifikačnej skúšky PRINCE2 Practitioner
Ak si vyberiete test PRINCE2 v rodnom jazyku bude mať na jeho 2,5 h. Na crtifikačný test v inom ako rodnom jazyku budete mať 3h 8 minút. Slovenským študentom, najmä tým, ktorí budú pokračovať aj na úroveň Practitioner v angličtine, odporúčame prihlásiť sa na čisto anglickú verziu skúšok.
opakovaný pokus skúšky PRINCE2 - Take2 za 60 €
Nie ste si istí, či zvládnete certifikačnú skúšku PRINCE2 od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert 'poistiť' - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať len za 60 € bez DPH na osobu a skúšku! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
jazyková verzia študijných materiálov pre školenie PRINCE2
V cene školenia /í je jedna jazyková verzia študijných materiálov. Každá ďalšia jazyková verzia (Event manuál, e-learning) stojí 20 € bez DPH.

PRINCE2 manuál - oficiálna základná literatúra pre skúšku Practitioner je dostupná len v angličtine.

forma certifikátov PRINCE2
Elektronické certifikáty sú zahrnuté v cene školení a budú Vám poskynuté po oznámení výsledkov skúšok. V prípade papierovej verzie Vám budú certifikáty zaslané do cca. 2-3 pracovných týždňov od oznámenia výsledkov skúšok za príslušný poplatok.
doplnková literatúra
forma PRINCE2 manualu/ doplnkovej literatúry
Základná literatúra pre skúšku PRINCE2 Practitioner - publikácia Managing Successful Projects with PRINCE2 6th Edition (skrátene PRINCE2 manuál), ktorú pri kurzoch realizovaných do 31.1.2022 dostanete v cene kurzu v papierovej alebo pdf verzii, podľa vášho výberu, je dostupná len v angličtine.

Ak si vyberiete pdf verziu PRINCE2 manuálu, do 31.12.2021 ju môžete použiť na skúške PRINCE2 Practitioner. Po uvedenom termíne si budete môcť Vytlačiť 1 ks pdf PRINCE2 manuálu a použiť ho na skúške PRINCE2 Practitioner.
Cena papierovej i pdf publikácie/ doplnkovej literatúry je rovnaká. Prípadnú kombináciu papierovej a pdf verzie špecifikujte v poznámke. *)
Papierové publikácie iba do vyčerpania zásob, po vyčerpaní iba PDF verzie.
 

U kurzov realizovaných od 1.2.2022 nebude v cene školenia zahrnutá oficiálna publikácia "Managing Successful Projects with PRINCE2 6th Edition - skrátene "PRINCE2 manuál", ktorý budete môcť ako jediný používať na online skúške PRINCE2 Practitioner a ktorý odporúčame pre prípravu na online skúšku PRINCE2 Practitioner.

Od 1.2.2022 bude elektronický PRINCE2 manuál štandardnou súčasťou dodávky našich kurzov PRINCE2 Foundation a PRINCE2 Foundation + Practitioner. Ak u nás neabsolvujete kurz PRINCE2 Foundation odporúčame vám pre kurz PRINCE2 Practitioner realizovaný po 1.2.2022 dokúpiť si uvedenú publikáciu.

ubytovanie
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde automatické potvrdenie prijatia objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu ondekova@potifob.com.