Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár kurzov projektového riadenia PRINCE2 F+P

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam školenia
Typ školenia alebo podujatia
ceny školenia a skúšok sú uvedené bez DPH
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež pre prihlásenie do e-learningu a na registráciu ku skúškam.
forma kurzu
Príplatok za prezenčnú formu účasti zahŕňa obedy, občerstvenie, parkovanie a wifi. 
jazyková verzia študijných materiálov pre školenie PRINCE2
V cene školenia /í je jedna jazyková verzia študijných materiálov. Každá ďalšia jazyková verzia (Event manuál, e-learning) stojí 160 € bez DPH.

Súčasťou ceny online skúšky PRINCE2 Foundation, kúpenej po 1.2.2022, je aj oficiálna elektronická publikácia "Managing Successfull Projects with PRINCE2" v angličtine v 5. alebo 6. edícii - podľa výberu skúšky v 5. alebo 6. edícii PRINCE2. 
Publikáciu využijete najmä pri príprave na vašu online skúšku PRINCE2 Practitioner. 
jazyk online certifikačnej skúšky PRINCE2 Foundation
Ak si vyberiete online skúšku PRINCE2 v rodnom jazyku bude mať na jej vypracovanie 60 minút. Na online certifikačný test v inom ako rodnom jazyku budete mať 75 minút. Slovenským študentom, najmä tým, ktorí budú pokračovať aj na úroveň Practitioner v angličtine, odporúčame prihlásiť sa na čisto anglickú verziu skúšok.
jazyk online certifikačnej skúšky PRINCE2 Practitioner
Na online certifikačný test v inom ako rodnom jazyku budete mať 3h 8 minút. Slovenským študentom, najmä tým, ktorí budú pokračovať aj na úroveň Practitioner v angličtine, odporúčame prihlásiť sa na čisto anglickú verziu skúšok.
opakovaný pokus skúšok PRINCE2 - Take2
Nie ste si istí, či zvládnete online certifikačnú skúšku PRINCE2 od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert "poistiť" - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať za zvýhodnenú cenu! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
forma certifikátov PRINCE2
Elektronické certifikáty sú zahrnuté v cene školení a budú Vám poskynuté po oznámení výsledkov skúšok, v prípade úspechu na nich.
V prípade papierovej verzie Vám budú certifikáty zaslané do cca. 2-3 pracovných týždňov od oznámenia výsledkov skúšok za príslušný poplatok.
doplnková literatúra
ubytovanie
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom, vrátane telefonického kontaktu pre vyzdvihnutie balíka od kuriéra.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde automatické potvrdenie prijatia objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu ondekova@potifob.com.