Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár kurzov projektového riadenia PRINCE2 Foundation

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam školenie
Typ školenia alebo podujatia
ceny školenia a skúšok sú uvedené bez DPH
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
Ak Vám uvedené termíny nevyhovujú a/ alebo máte záujem o vnútrofiremné školenie, uveďte to, prosím, v tejto kolonke.
forma kurzu
V cene prezenčného kurzu sú zahrnuté obedy, občerstvenie, parkovanie a wifi. V cene virtuálneho kurzu je zahrnutý poplatok za online dohľad z medzinárodného certifikačného orgánu počas online medzinárodnej certifikačnej skúšky a polhodinová online konzultácia.
Ak ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a počet osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
V prípade, že ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a mená osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež pre prihlásenie do e-learningu a na registráciu ku skúškam.
jazyk certifikačnej skúšky PRINCE2 Foundation
Ak si vyberiete test PRINCE2 v rodnom jazyku (platí i pre obojjazyčné verzie), budete mať na jeho vypracovanie 60 minút. Na certifikačný test v inom ako rodnom jazyku budete mať 75 minút. Slovenským študentom, najmä tým, ktorí budú pokračovať aj na úroveň Practitioner v angličtine, odporúčame prihlásiť sa na čisto anglickú verziu skúšok.
opakovaný pokus skúšky PRINCE2 - Take2 za 60 €
Nie ste si istí, či zvládnete certifikačnú skúšku PRINCE2 od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert 'poistiť' - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať len za 60 € bez DPH na osobu a skúšku! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
jazyková verzia študijných materiálov pre školenie PRINCE2
V cene školenia/í je jedna jazyková verzia študijných materiálov. Každá ďalšia jazyková verzia (Event manuál, e-learning) stojí 60 € bez DPH.
zaslanie papierových študijných materiálov pred kurzom
Vzhľadom k tomu, že už pred prezenčným kurzom obdržíte elektronické študijné materiály ako aj prístup do nášho PRINCE2 e-learningového prostredia určeného pre prípravu na kurz a skúšku PRINCE2 Foundation, je postačujúce, pokiaľ obdržíte papierové študijné materiály v prvý deň prezenčného školenia. V prípade virtuálneho kurzu obdržíte, okrem elektronických podkladov, automaticky aj papierové študijné materiály prostredníctvom kuriéra a to z dôvodu vyššieho komfortu počas školenia.
forma certifikátov PRINCE2
Elektronické certifikáty sú zahrnuté v cene školení a budú Vám poskynuté po oznámení výsledkov skúšok. V prípade papierovej verzie Vám budú certifikáty zaslané do cca. 2-3 pracovných týždňov od oznámenia výsledkov skúšok za príslušný poplatok.
publikácia pre účastníkov
Účastníci, ktorí absolvujú len kurz PRINCE2 Foundation od nás, ku kurzu realizovanom do 31.1.2022, v jeho cene obdržia podľa vlastného výberu jednu z týchto odborných publikácií na osobu.
Prosím označte, ktorú z nich si objednávate.
Za príslušný doplatok si môžete objednať aj ostatné publikácie.

U kurzov realizovaných od 1.2.2022 bude v cene školenia zahrnutá oficiálna elektronická publikácia "Managing Successful Projects with PRINCE2 6th Edition v angličtine - skrátene "PRINCE2 manuál".
Ostatné publikácie si budete môcť zakúpiť za príslušný poplatok.

doplnková literatúra
forma vybranej publikácie/ doplnkovej literatúry
Cena papierovej i pdf publikácie/ doplnkovej literatúry je rovnaká. Prípadnú kombináciu papierovej a pdf verzie špecifikujte v poznámke. *) Papierové publikácie iba do vyčerpania zásob, po vyčerpaní iba PDF verzie.
ubytovanie
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde automatické potvrdenie prijatia objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu ondekova@potifob.com.