Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár školenia ITIL 4 Foundation

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam školenie
Typ školenia
Ceny školenia, skúšky a doplnkových položiek sú uvedené na osobu bez DPH.
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
forma kurzu
V cene prezenčného kurzu sú zahrnuté obedy, občerstvenie, parkovanie a wifi. V cene virtuálneho kurzu je zahrnutý poplatok za online dohľad z medzinárodného certifikačného orgánu počas online medzinárodnej certifikačnej skúšky a polhodinová online konzultácia.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
jazyk certifikačnej skúšky ITIL 4 Foundation
opakovaný pokus skúšky ITIL 4 Foundation - Take2 za 60 €
Nie ste si istí, či zvládnete certifikačnú skúšku ITIL od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert 'poistiť' - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať len za 60 € bez DPH na osobu a skúšku! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
PDF publikácia ITIL Foundation, ITIL 4 Edition, za príplatok 54 € + DPH
Oficiálna kniha 'ITIL Foundation, ITIL 4 Edition' AXELOS v angličtine, PDF verzia.
papierový certifikát o zložení skúšky ITIL Foundation, za doplatok 45 €
Elektronický certifikát je zahrnutý v cene skúšky a obddržíte ho krátko po oznámení finálnych výsledkov skúšky. Papierový certifikát je za príplatok 45 € bez DPH. Obdržíte ho do 3 pracovných týždňov od oznámenia finálnych výsledkov skúšky.
ubytovanie počas kurzu
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom.

Vaše nám poskytnuté osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí. Budeme ich, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať na základe nášho zmluvného vzťahu podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré sú v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a Európskej únie.

súhlasím so všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Prosím zadajte vaše fakturačné a kontaktné údaje.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára obdržíte na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, automatické potvrdenie o doručení objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň vás budeme kontaktovať. Súčasne s potvrdením vašej objednávky vám zašleme zálohovú faktúru. Po obdržaní jej úhrady vám zašleme všetky potrebné predkurzové inštrukcie, študijné materiály a organizačné pokyny. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu na ondekova@potifob.com.