Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár školenia ITIL 4 Foundation

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam školenie
Typ školenia
Ceny školenia a skúšky sú uvedené bez DPH.
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
forma kurzu
Príplatok za prezenčnú formu účasti zahŕňa obedy, občerstvenie, parkovanie a wifi. V cene virtuálneho kurzu je zahrnutá polhodinová online konzultácia.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
jazyk online certifikačnej skúšky ITIL 4 Foundation
V cene online medzinárodnej certifikačnej skúšky ITIL 4 Foundation, kúpenej po 1.2.2022, je zahrnutá elektronická publikácia "ITIL Foundation, ITIL 4 Edition" od medzinárodného certifikačného orgánu PeopleCert. 
opakovaný pokus skúšky ITIL 4 Foundation - Take2 za 80 €
Nie ste si istí, či zvládnete online certifikačnú skúšku ITIL od PeopleCertu/ AXELOSu na 1. pokus? Odteraz sa môžete so službou Take2 od PeoleCert "poistiť" - 2. pokus skúšky v online verzii, s voucherom platným 6 mesiacov, môžete mať za zvýhodnenú cenu! Podmienkou poskytnutia je ojednanie a úhrada služby Take2 pred absolvovaním 1. pokusu danej skúšky.
papierový certifikát o zložení skúšky ITIL Foundation, za doplatok 45 €
Elektronický certifikát je zahrnutý v cene skúšky a obddržíte ho krátko po oznámení finálnych výsledkov skúšky, v prípade jej úspešného zloženia.
Papierový certifikát je za príplatok 45 € bez DPH. Obdržíte ho do 2-3 pracovných týždňov od oznámenia finálnych výsledkov skúšky.
doplnková literatúra
Oficiálna knižočka napísaná expertmi na ITIL s podporou  itSMF UK je výťahom dôležitých častí hlavnej oficiálnej publikácie „ITIL Foundation, ITIL4 Edition“ so zameraním na znalosti potrebné pre zvládnutie skúšky ITIL 4 Foundation, V praktickom vreckovom formáte. Len do vypredania zásob. 
ubytovanie počas kurzu
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom, vrátane telefonického kontaktu pre vyzdvihnutie balíka od kuriéra.

Vaše nám poskytnuté osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí. Budeme ich, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať na základe nášho zmluvného vzťahu podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré sú v súlade s platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky a Európskej únie.

súhlasím so všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Prosím zadajte vaše fakturačné a kontaktné údaje.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára obdržíte na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, automatické potvrdenie o doručení objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň vás budeme kontaktovať. Súčasne s potvrdením vašej objednávky vám zašleme zálohovú faktúru. Po obdržaní jej úhrady vám zašleme všetky potrebné predkurzové inštrukcie, študijné materiály a organizačné pokyny. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu na ondekova@potifob.com.