Skočiť na hlavný obsah
Menu

PRINCE2 školenie - čo sa tam naučím?

Školenia projektového riadenia PRINCE2 Vám dá vynikajúce základy a rámec pre úspešné riadenie projektov.

Na kurze PRINCE2 Foundation zvládnete a pochopíte filozofiu, princípy, štruktúru rolí aj zodpovedností PRINCE2 a pripravíte sa na medzinárodnú certifikačnú skúšku základnej úrovne. Jej zloženie potom preukazuje, že rozumiete tejto celosvetovo najpopulárnejšej metodike projektového riadenia a dokážate pôsobiť ako kvalifikovaný člen riadiaceho tímu projektu vedeného podľa PRINCE2.

Na školení PRINCE2 Practitioner si precvičíte riadenie projektov podľa PRINCE2 v praxi a pripravíte sa na zvládnutie rovnomennej prestížnej certifikácie projektového manažéra. Zložením certifikačnej skúšky PRINCE2 Practitioner demonštrujete, že dokážete riadiť projekty podľa PRINCE2 - teda pracovať ako profesionálny projektový manažér v prostredí podporujúcom PRINCE2.

Certifikácia PRINCE2 sa čoraz častejšie vyžaduje vo verejnom obstarávaní aj výberových konaniach na dodávky projektov. Certifikát PRINCE2 alebo iného štandardu projektového riadenia (PMI, IPMA) je už de facto štandardnou požiadavkou pri obsadzovaní vedúcich pozícií v oblasti projektov (projektoví manažéri, atď).

 

Ako objednať školenie PRINCE2?

Ak máte záujem o verejný kurz:

V našom kalendári kurzov zvoľte termín a miesto kurzu, ktoré Vám vyhovuje. Potom kliknite na slovo "objednať" vedľa neho. Dáta o Vami zvolenom kurze sa automaticky prenesú do objednávkového formulára. Potom stačí doplniť zvyšné údaje a odkliknúť odoslanie objednávky.

 

Ak máte záujem o cenovo výhodnejší e-learningový kurz, ktorý môžete absolvovať napr. z pohodlia domova:

e-learningový kurz PRINCE2 Foundation

e-learningový kurz PRINCE2 Practitioner

 

Ak máte záujem o vnútrofiremné kurz:

Kontaktujte nás prosím s uvedením názvu školenia, počtu osôb, požadovaného miesta konania a rámcového termínu. Najneskôr v nasledujúci pracovný deň Vám zašleme ponuku.

 

Potrebujete poradiť , ktorý kurz je pre Vás najvhodnejší?

Potom nás prosím kontaktujte.