Skočiť na hlavný obsah
Menu

Úvod do PMI® PMBOK Guide®

Ciele školenia

Stručne predstaviť štandardprojektového riadenia PMI PMBOK Guide 6th Edition a príbuzné štandardy PMI, základnú terminológiu, skupiny procesov a vedomostné oblasti, ako aj rozdelenie projektových rolí a zodpovedností podľa PMI.

 

Účastníci a prínosy

Tento kurz je vhodný pre projektových manažérov, vedúcich tímov, projektových koordinátorov, analytikov, pracovníkov z oblasti riadenia ľudských zdrojov a všetkých, ktorí:

  • riadia projekty alebo sa na nich podieľajú
  • chcú získať rýchly základný prehľad štandardoch projektového manažmentu PMI.

 

Školenie Úvod do PMI Vám dá odpoveď na nasledovné otázky:

  • Čo je PMI a aké štandardy projektového riadenia vydáva?
  • Aký je účel, základná terminológia a štruktúra štandardu PMI PMBOK Guide (skupiny procesov, vedomostné oblasti)?
  • Ako by mali byť rozdelené právomoci a zodpovednosti medzi sponzora projektu, projektového manažéra a ostatné projektové roly?

 

Popis školenia

Poldenné školenie projektového manažmentu, ktorého obsah je zhodný s prvým poldňom (3,5 hodiny) nášho kurzu Príprava na certifikáciu PMI PMP/ CAPM 1. časť.

Spravidla ho realizujeme v slovenčine s použitím anglickej odbornej terminológie, pričom po dohode ho je možné uskutočniť aj čisto v slovenčine, čisto v angličtine alebo v nemčine. Vzdelávacie materiály, ktoré obdrží každý účastník, sú v angličtine.

Kurz vedie hlavný tréner POTIFOB - Ing. Štefan Ondek, PMP, PRINCE2 Practitioner, odborný korektor PMI PMBOK Guide 6th Edition a ďalšich štandardov PMI.

V rámci školenia získate úvodný prehľad o štandardoch PMI s dôrazom na PMI PMBoK Guide, základnej terminológii, štruktúre, skupinách procesov, vedomostných oblastiach, ako aj o základnom rozdelení rolí a zodpovedností v projekte podľa štandardu PMI. Zároveň nadobudnete predstavu o tom, čo sa môžete naučiť na našich kurzoch projektového riadenia Príprava na certifikáciu PMI PMP / CAPM 1. a 2. časť.

 

Cena

Kurzy Úvod do PMI PMBOK Guide ponúkame ako vnútrofiremné. Pre cenovú ponuku nás prosím kontaktujte s uvedením názvu školenia, počtu osôb, požadovaného miesta konania a rámcového termínu. Najneskôr v nasledujúci pracovný deň Vám zašleme ponuku.

Záruka najlepšej ceny:

Ak kdekoľvek obdržíte výhodnejšiu cenovú ponuku školenia Úvod do PMI PMBOK Guide poriadaného na Slovensku vedeného porovnateľsne skúseným trénerom - držiteľom certifikátu PMI PMP a s porovnateľnými zárukami, prekonáme ju - stačí nám ju predložiť.

Všetky uvedené ceny sú bez DPH a platné pre naše kurzy realizované v Slovenskej republike. Platia naše obchodné podmienky.

 

Potrebujete poradiť, ktorý kurz je pre Vás najvhodnejší?

Kontaktujte nás prosím.