Skočiť na hlavný obsah
Menu

Zvládnite medzinárodné certifikačné skúšky s ľahkosťou

Prihláste sa k nášmu newsletteru a získajte prístup k aktuálnym novinkám v oblasti projektového a agilného riadenia, výhodným ponukám našich kurzov, akciám a hodnotnému obsahu ZDARMA, akým je napr. náš eBook Zvládnite medzinárodné certifikačné skúšky s ľahkosťou.

Získajte tipy a triky pre zloženie každej medzinárodnej certifikačnej skúšky. Zistite, čo je dôležité počas prípravy na skúšku, počas skúšky i po nej.

 

Vaše osobné údaje budú chránené


Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a POTIFOB, s.r.o. ich bude na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie vyššie uvedeného produktu a ďalších newsletterov od nás, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém a to párkrát do mesiaca po dobu 5 rokov.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maile.

Zvládnite medzinárodné certifikačné skúšky s ľahkosťou
Čo v ňom nájdete?

Tipy a triky pre zloženie každej medzinárodnej certifikačnej skúšky.

Čo je dôležité počas prípravy na skúšku, počas skúšky, ale i po nej.

Aké sú výhody a nevýhody samoštúdia.

Aké sú výhody a nevýhody prípravného kurzu.

Ebook pre Vás pripravil Ing. Štefan Ondek, PMP, managing partner a hlavný tréner skupiny POTIFOB.

Je držiteľom viac ako 60 platných medzinárodných certifikátov od niekoľkých renomovaných skúšobných inštitútov (APMG, CertN, DASA, EXIN, PEOPLECERT, PMI,  Professional Designations, TOCICO), najmä z oblasti riadenia projektov, programov, portfólií a agilného riadenia.

 

Na rôzne medzinárodné certifikačné skúšky – P3.express, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, PMI®, ITIL®, Scrum Master a iné osobne pripravil už viac ako 6.000 úspešných absolventov zo SR, ČR a mnohých ďalších krajín.

Na úspešnú medzinárodnú akreditáciu a získanie certifikátu Approved Trainera PRINCE2, PRINCE2 Agile, ITIL a MSP® pripravil už 10 lektorov zo SR, ČR, Veľkej Británie, Južnej Kórei, Azerbajdžánu a Zambie.

Stiahnite si taktiež

eBook Sprievodca projektovým riadením

Získajte jedinečný eBook, ktorý Vám pomôže viesť Vaše projekty úspešne. Pripravili ho pre Vás Štefan Ondek, PMP, Colin Bentley a William R. Duncan.

Získat prístup zdarma