Skočiť na hlavný obsah
Menu

Naši tréneri a konzultanti

Štefan Ondek - PRINCE2 Approved Trainer, MSP Registered Advanced Practitioner, P3O Registered Practitioner, MoV Foundation, Managing Benefits Foundation, IPMA B, PMI PMP, TOCICO

Ing. Štefan Ondek, PMP, vedúci tréner. Má viac ako 20-ročné skúsenosti s riadením projektov, budovaním projektového riadenia v organizáciách a vedením školení projektového i agilného riadenia.

Už vyškolil a pripravil na úspešnú certifikáciu PRINCE2, PMI, Agile, Scrum a i. viac ako 3000 poslucháčov zo Slovenska, ČR, Maďarska, Rakúska, Veľkej Británie a mnohých ďalších krajín.

Kvalifikácia a expertné roly:

Vedie naše kurzy:

a ďalšie v slovenčine, češtine, angličtine aj nemčine. Poskytuje aj poradenstvo pri nasadzovaní a používaní týchto štandardov a rámcov.

Bližšie informácie o Štefanovi nájdete na stránke O nás.

 


Ing. Tomas Tittl, MSc je akreditovaný projektový manažér s viac ako 8-ročnou praxou. Je držiteľom
certifikácie PRINCE2 Foundation a Practitioner a tiež Scrum Product Owner (CPSO).

Popri projektovom riadení pôsobí niekoľko rokov ako business konzultant a má skúsenosti s množstvom projektov z oblasti financií, farmácie, telekomunikácií a IT.

Pôsobil na projektoch v Českej republike, Belgicku a Švajčiarsku.

Venuje sa tiež školeniu rôznych softvérových nástrojov pre projektové riadenie a vizualizáciu dát.

Vedie náš kurz - Softvérové ​​nástroje JIRA & Confluence - Foundation (Essentials) kurz

Viac o ňom nájdete aj na:
LinkedIn
Coaching for Life

 


Ing. Jan Brada je skúsený certifikovaný senior projektový manažér, IT manažér a ITIL expert, ITIL 4 Managing Professional (IPMA B, PRINCE2 a PRINCE2 Agile Practitioner, ITIL Foundation, Practitioner, CSI, OSA, SO, SS a MALC, COBIT 5 a DevOps Foundation, Agile Scrum Foundation i Master) s viac ako 20-ročnými praktickými skúsenosťami s riadením IT projektov i služieb a viac ako 12-ročnými skúsenosťami s vedením školení. Akreditovaný tréner ITIL, PRINCE2, Agile Scrum a DevOps. Absolvoval krátkodobé vzdelávacie pobyty okrem iného v Nemecku, Japonsku, Dánsku. Viedol školenia v Maďarsku, Vietname, Mongolsku a ďalších krajinách.

Vedie naše kurzy:

Na profesionálnej úrovni ovláda angličtinu a slovenčinu, jeho rodným jazykom je čeština.

 


Monika Ondeková - PRINCE2, MSP, P3O, MoV Foundation, business & life coachIng. Monika Ondeková, mentor a kouč.

Disponuje bohatými skúsenosťami s vedením organizácií v komerčnom i neziskovom sektore.

Držiteľka certifikátov PRINCE2, MSP, MoP, P3O, MoV i Agile Scrum Foundation, autorizovaný dohľad nad certifikačnými skúškami EXIN, ITIL, PRINCE2, PRINCE2 Agile. Certifikovaný business aj life coach.

Na profesionálnej úrovni ovláda angličtinu a češtinu, dohovorí sa aj po francúzsky. Jej rodným jazykom je slovenčina.