Skočiť na hlavný obsah
Menu

Naši tréneri a konzultanti

Štefan Ondek - PRINCE2 Approved Trainer, MSP Registered Advanced Practitioner, P3O Registered Practitioner, MoV Foundation, Managing Benefits Foundation, IPMA B, PMI PMP, TOCICO

Ing. Štefan Ondek, PMP, vedúci tréner. Má viac ako 20-ročné skúsenosti s riadením projektov, budovaním projektového riadenia v organizáciách a vedením školení projektového i agilného riadenia.

Už vyškolil a pripravil na úspešnú certifikáciu Agile, ITSM, P3.express, PMI, PRINCE2, Scrum a i. viac ako 6000 poslucháčov zo Slovenska, ČR, Maďarska, Rakúska, Veľkej Británie a mnohých ďalších krajín.

Kvalifikácia a expertné roly:

Vedie naše kurzy:

a ďalšie v slovenčine, češtine, angličtine aj nemčine. Poskytuje aj poradenstvo pri nasadzovaní a používaní týchto metodík, rámcov, systémov a štandardov.

Bližšie informácie o Štefanovi nájdete na stránke O nás.

 

Ing. Jan Brada je skúsený certifikovaný senior projektový manažér, IT manažér a ITIL expert, ITIL 4 Managing Professional, IPMA B, PRINCE2 a PRINCE2 Agile Practitioner, ITIL Foundation, Practitioner, CSI, OSA, SO, SS a MALC, COBIT 5 a DevOps Foundation, Agile Scrum Foundation i Master s viac ako 20-ročnými praktickými skúsenosťami s riadením IT projektov i služieb a viac ako 14-ročnými skúsenosťami s vedením školení. Akreditovaný tréner Agile Scrum, DevOps, ITSM. Vedúci autor českého prekladu P3.express. Absolvoval krátkodobé vzdelávacie pobyty okrem iného v Nemecku, Japonsku, Dánsku. Viedol školenia v Maďarsku, Vietname, Mongolsku a ďalších krajinách.

Vedie naše kurzy:

Jeho rodným jazykom je čeština. Okrem nej na profesionálnej úrovni ovláda aj angličtinu a slovenčinu.

 

Ing. Tomas Tittl, MSc je akreditovaný projektový manažér s viac ako 10-ročnou praxou. Je držiteľom certifikátov PRINCE2 Foundation aj PractitionerScrum Product Owner (CSPO).

Popri projektovom riadení pôsobí niekoľko rokov ako business konzultant a má skúsenosti s množstvom projektov z oblasti financií, farmácie, telekomunikácií a IT.

Pôsobil na projektoch v Českej republike, Belgicku a Švajčiarsku.

Venuje sa tiež školeniu rôznych softvérových nástrojov pre projektové riadenie a vizualizáciu dát.

Vedie kurzy softvérových ​​nástrojov JIRA & Confluence.