Skočiť na hlavný obsah
Menu

Miesto konania školení

Bratislava - Malinovo

   školiace stredisko verejných kurzov PRINCE2, PMI na Slovensku    

Naše bratislavské prezenčné otvorené kurzy realizujeme v našom školiacom stredisku na Adyho ul. 43 v Malinove, vzdialenom len 7 km od Bratislavy s dobrou dostupnosťou z Bratislavy i z diaľnice D1. Mapku, GPS súradnice a príjazdové inštrukcie nájdete na podstránke Kontakty.

Naše školiace stredisko je dobre dostupné aj autobusmi Slovaklines - cesta z autobusovej stanice Bratislava Mlynské Nivy trvá 30 minút. V Malinove treba vystúpiť na zastávke "Malinovo, kaštieľ". Orientačný cestovný poriadok nájdete na podstránke Kontakty.

Naši študenti majú k dispozícii parkovanie na vyhradených parkovacích miestach v areáli chránenom kamerovým systémom, bezbariérový prístup, bezdrôtové i káblové pripojenie na internet, občerstvenie počas kurzu a obedové menu v neďalekej reštaurácii - to všetko zahrnuté v cene našich školení. V prípade skorého ranného príchodu ponúkame účastníkom ľahké raňajky, taktiež bez príplatku.

V prípade záujmu o ubytovanie nás prosím kontaktujte

 

Košice, Brno, Praha, Budapešť

Školenia v týchto mestách poriadame v osvedčených priestoroch so špičkovým vybavením, bezplatným bezdrôtovým prístupom do internetu a dobrou dopravnou dostupnosťou. Pre bližšie informácie o nich nás prosím kontaktujte.

foto zo školenia