Skočiť na hlavný obsah
Menu

Pripravované podujatia

Zrealizované podujatia

📢 Tešíme sa, že sme Vás mohli pozvať na ďalší webinár z našej série, ktorý prebehol 22.9.2023 od 9:00 do 10:45 cez aplikáciu GoTo Webinar.

 

Tentokrát sme sa venovali novému medzinárodnému systému projektového riadenia P3express a najnovšej verzii kurzu DASA DevOps Fundamentals 3.0. od DevOps Agile Skills Association (DASA).

 

P3express je minimalistický a ľahko pochopiteľný systém projektového riadenia, ktorý môžete veľmi jednoducho začať používať vo svojej každodennej praxi.
Je podporovaný Európskou úniou a kompatibilný s medzinárodnými štandardmi PRINCE2®, PMBOK® Guide a ďalšími rozšírenými metódami.
Jeho certifikácia - P3express Practitioner je porovnateľná s certifikáciami PRINCE2 Practitioner, PMI PMP® alebo IPMA C, avšak na rozdiel od nich má doživotnú platnosť.

Okrem toho sme Vám predstavili najnovšiu verziu kurzu DASA DevOps Fundamentals 3.0. a pozreli sme sa bližšie na výhody a prínosy DevOps pre vašu organizáciu.

 

Prednášky viedol Ing.Štefan Ondek, PMP, prvý slovenský tréner P3express a vedúci autor slovenského prekladu oficiálneho manuálu o P3express a súčasne prvý slovenský akreditovaný tréner najnovšej verzie DevOps Fundamentals 3.0 od medzinárodnej asociácie DevOps Agile Skills Association (DASA).

 

👉 Účasť na podujatí bola bezplatná. 

Ďakujeme všetkým, viac ako 60-tim registrovaným účastníkom, za ich záujem o aktuálne novinky v oblasti projektového a agilného riadenia. 🚀


 

POTIFOB Management Day 23.6.2023 od 8:30-12:30

Na POTIFOB Management Day, sme vás zoznámili s horúcimi novinkami v oblasti projektového riadenia, Agile, DevOps i riadenia služieb, ako aj s tipmi ako vám môžu pomôcť.

Akcia prebehla hybridnou formou: účasť bola možná virtuálne/ online alebo prezenčne v našom školiacom stredisku v Malinove pri Bratislave.

Vzhľadom na zahraničných rečníkov bola komunikačným jazykom podujatia angličtina.

 

Rečníci a témy:

✔️8:30-9:15 Nader K. Rad, autor: "Minimalist project management with P3.express"

✔️9:30-10:15 Yoram Meijer (Agile, DevOps and Lean Leader - Cegeka, Netherlands), Aliza Singh (Director - DASA Training & Certifications), Nidhi Gupta (Director - Content & Portfolio Development, DASA): "DevOps Fundamentals - čo to je, pre koho je, aké problémy rieši, čo je nové v 3. verzii?"

✔️10:30-11:15 Johann Botha, vedúci autor Agile ADapT, jednoduchého prístupu pre (digitálnu) transformáciu organizácií: " Customer-focused innovation determines project and operational success"

✔️11:30-12:15 Tomas Tittl - JIRA & Confluence nadšenec - konzultant a tréner digitálnych nástrojov PM; "Sila používania JIRA a Confluence na vašich projektoch a programoch - výhody a kľúčové funkcie."

 

👉Vstup bol zdarma.

Ďakujeme všetkým, viac ako 70-tim registrovaným účastníkom, za ich záujem o novinky, ktoré pre vás aktuálne pripravujeme v podobe našich nových kurzov. 🚀


 

konferencia DASA Connect 2023 31.5.2023

Stali sme sa strieborným partnerom globálnej virtuálnej konferencie DASA Connect 2023, ktorá sa uskutočnila 31.5.2023 od 10:00 do 20:00 SELČ.

K dispozícii ste mali pestrú škálu prednášok a workshopov s viac než 30 odborníkmi na Agile DevOps z praxe z celého sveta.

Vstup bol zdarma. Účastníkom boli po akcii bezplatne poskytnuté aj videonahrávky prednášok.

Ďakujeme za hojnú účasť. :)

 


Podujatia v roku 2022

Podujatia v roku 2020

Podujatia v roku 2019

Podujatia v roku 2018