Skočiť na hlavný obsah
Menu

Akcie v roku 2016

Workshop "Riadenie projektových rizík" v spolupráci s PMI Slovakia Chapter, 13.10.2016

13.10.2016 managing partner POTIFOB Štefan Ondek, PMP priblížil v rámci workshopu členom a priaznivcom PMI Slovakia Chapter oblasť riadenia projektových rizík z pohľadu medzinárodných best practice štandardov PMI PMBOK Guide, PRINCE2 a M_o_R.

 

Klub projektového riadenia na tému "TOGAF® - riadenie podnikovej architektúry"

30.6. sme v našom sídle v Malinove pri Bratislave usporiadali ďalšie stretnutie Klubu projektového riadenia, tentokrát na tému "TOGAF® -  riadenie podnikovej architektúry"

TOGAF® je medzinárodne uznávaný rámec pre budovanie a strategické riadenie podnikovej architektúry (enterprise architecture) s využitím "best practices". Používa sa po celom svete vrátane Slovenskej republiky. TOGAF® prepája všetky domény podnikovej architektúry - business procesy, aplikácie, dáta a technológie. Navyše hovorí "čo" riešiť, "ako" to dosiahnuť a aké výstupy (deliverables) generovať.

TOGAF® predstavíil pán Roman Marcina - enterprise, security a technology architect v oblasti informačných technológií a bezpečnosti so zameraním na verejnú správu a finančné inštitúcie, expert na architektúru, dátové centrá a transformáciu ICT služieb s bohatými medzinárodnými skúsenosťami z realizovaných projektov.

 

Klub projektového riadenia na tému "Úvod do Agile Scrum"

Júnový Klub projektového riadenia Vám predstavil históriu Agile, najznámejšie a najpoužívanejšie agilné rámce, koncepty, techniky a agilné spôsoby správania.

Stretnutie sa uskutočnilo vo štvrtok 2.6.2016 od 18:00 v sídle spoločnosti v Malinove (pri Bratislave).


 

POTIFOB Project Management Day 2016, Praha

5.5.2016 sme organizovali v Prahe 7ročník medzinárodnej konferencie o projektovom riadení POTIFOB Project Management Day. Akcia sa uskutočnila v konferenčnom centre poradenskej spoločnosti, Hvězdova 1734 / 2c, metro C Pankrác.

Oproti predošlým dala viac priestoru rečníkom z českej a slovenskej dobrej praxe projektového manažmentu a agilným metódam v riadení projektov.
 
Tešiť ste sa mohli na odborníkov v oblasti riadenia projektov, programov a portfólií. Priestor bol venovaný aj rečníkom z oblasti riadenia kvality, riadenia IT služieb, agilným spôsobom práce a tímovej spolupráci.
 
V neposlednom rade sa účastníci zoznámili s rozdielmi medzi jednotlivými certifikáciami v oblasti projektového manažmentu a agilného riadenia.
 
Dopoludňajší program mal formu krátkych prednášok, popoludnie bolo venované workshopom v menších skupinách.
 
 
       
    
 

Partneri a podporovatelia akcie POTIFOB Project management Day 2016:

platinový partner

poradenská spoločnosť

PEOPLECERT

bronzový partner mediálny partner podporovateľ

 

Prednáška "ITIL - najpopulárnejší štandard riadenia IT služieb a nová certifikácia ITIL Practitioner"

22.3.2016 od 18:00 sme poriadali v našom školiacom stredisku na Adyho ul. 15 v Malinove pri Bratislave bezplatnú odbornú prednášku, ktorá účastníkom v kocke predstavila:

  • ITIL - celosvetovo najpopulárnejší štandard riadenia IT služieb
  • certifikáciu ITIL Practitioner, ktorá bola celosvetovo spustená koncom februára 2016.

Rečníkom bol Ing. Jan Brada, PMP, akreditovaný tréner ITIL, skúsený IT a projektový manažér.

 

Podujatia v roku 2015

Podujatia v roku 2014

Podujatia v roku 2013

Podujatia v roku 2012

Podujatia v roku 2011

Podujatia v roku 2010

Podujatia v roku 2009

Podujatia v rokoch 2008 a 2007