Skočiť na hlavný obsah
Menu

Akcie v oblasti projektového riadenia v roku 2012 s našou účasťou

 
Konferencia "Dny sekcí SPŘ", 7.-8.11.2012, wellness hotel Panorama, Blansko
Naša spoločnosť bola partnerom 5. ročníka konferencie o projektovom riadení Dny sekcí SPŘ. Nosnou témou jej prvého dňa boli inovačné a vývojové projekty. Na druhý deň účastníkov čakal zaujímavý mix pestrých príspevkov z oblasti projektového riadenia.

 
Konferencia itSMF Czech Republic, "Business a IT na jednej lodi"
31.10.2012, Top hotel****, Blažimská 4, Praha 4 - Chodov

Ako vystavovateľ sme sa zúčastnili na 7. výročnej konferencii itSMF Czech Republic pod názvom "business a IT na jednej lodi". Účastníkov čakal zaujímavý program vrátane prezentácie p. Chiary Mainolfi, zástupkyne jedného zo skúšobných inštitútov - Examination Institutes (EI) PRINCE2 a ďalších best practice štandardov na tému "How the Best Practice portfolio supports IT Service Management projects".
 
Štefan Ondek s predstaviteľmi APMG          Monika Ondeková s predstaviteľmi APMG

 
Prednáška "Predstavenie metodiky projektového riadenia PRINCE2 a jej prínosov pre prax", 16.10.2012, VŠE Praha
Managing partner našej spoločnosti Ing. Štefan Ondek, PMP 16.10.2012 na pozvanie Studentského klubu pro projektové řízení predstavil jeho členom i verejnosti celosvetovo najrozšírenějšiu metodiku projektového riadenia PRINCE2 a jej prínosy pre prax. Prednáška sa uskutočnila na pôde VŠE Praha.

 
Medzinárodná konferencia POTIFOB PROJECT MANAGEMENT DAY 2012

1. marec 2012, hotel Avance****, Bratislava

workshopy: 2. marec 2012, školiace stredisko POTIFOB, Adyho 43, Malinovo pri Bratislave

Spoločnosť POTIFOB, s.r.o. v spolupráci s Poradcom podnikateľa uskutočnila ďalší ročník konferencie POTIFOB Project Management Day.
 
Tentokrát skúsení projektoví i programoví manažéri, konzultanti a lektori zo Slovenska i zahraničia predstavili:
  • vybrané aspekty medzinárodných štandardov projektového riadenia PRINCE2 a IPMA a príklady ich úspešného využitia v praxi
  • možnosti využitia nového best practice štandardu pre riadenie hodnoty MoV, zvlášť zaujímavé pre organizácie nútené dosahovať s menšími zdrojmi vyššiu hodnotu než doposiaľ.
  • aké profesionálne nástroje existujú pre objektívne posudzovanie zručností projektových manažérov, ich predpokladov pre túto prácu a smerov osobnostného i odborného rozvoja okrem klasickej 360-ky, ako fungujú a prečo by Vás mali zaujímať
  • na čo môže byť dobrý koučing pri riadení projektov a programov.
Nechýbala ani praktická ukážka možností využitia profesionálneho softvérového nástroja na podporu riadenia projektov, programov a portfólií.
 
Sprievodným podujatím konferencie bola séria krátkych interaktívnych odborných workshopov, zameraných na predstavenie a nácvik vybraných postupov i techník projektového riadenia, ako aj základných koučovacích techník.
 
Konferencia Project Management Day 2012, panelová diskusia - Hotel Avance****     Workshop "Ako na to, ak sa chce manažér stať aj koučom?" JUDr. Vladimír Tuka

 
Bezplatná prednáška Úvod do PRINCE2 17.2.2012

17.2.2012 sa v priestoroch našej spoločnosti uskutočnila ďalšia z voľného seriálu našich bezplatných odborných prednášok z oblasti projektového riadenia, tentokrát opäť venovaná metodike PRINCE2.


Podujatia v roku 2011

Podujatia v roku 2010

Podujatia v roku 2009

Podujatia v rokoch 2008 a 2007