Skočiť na hlavný obsah
Menu

Podujatia v roku 2014

Predvianočné stretnutie Klubu projektového riadenia - 17.12.2014, Malinovo

17.12.2014 sa v malinovskom školiacom stredisku POTIFOB uskutočnilo predvianočné stretnutie Klubu projektového riadenia - alumni klubu absolventov školení a zákazníkov poradenských služieb POTIFOB.

Viedol ho Ing. Štefan Ondek, managing director spoločnosti POTIFOB, najväčší český aj slovenský odborník na štandardy PRINCE2, MSP, P3O, znalec ďalších príbuzných štandardov, jeden z najskúsenejších lektorov riadenia projektov, programov, portfólií a zmien v SR a ČR s bohatými skúsenosťami s ich použitím v reálnom živote.

Zodpovedal otázky účastníkov týkajúce sa štandardov PRINCE2, PMI, ITIL, i agilných metód.

Ďakujeme všetkým, ktorí prišli, za prejavený záujem o problematiku a živú diskusiu.

 

1. stretnutie Klubu projektového riadenia - 11.12.2014, Praha

11.12.2014 sme v Prahe usporiadali 1. stretnutie Klubu projektového riadenia - alumni klubu absolventov školení a zákazníkov poradenských služieb POTIFOB.

Rečníkom bol Ing. Tomáš Havrda, zakladateľ úspešného komunitného podnikateľského akcelerátora ICA. Témou jeho vystúpenia aj celej akcie bol networking (nielen) pre projektových manažérov.

Účastníci získali informácie a rady, ako robiť networking správne, nenútene či dokonca zábavne a na mieste si ho aj vyskúšali.

 

7.-9.11.2014, Startup Weekend Žilina

Podporili sme 3. ročník Startup weekendu Žilina venovaním účasti na našom kurze PRINCE2 Foundation pre jedného člena víťazného tímu a pier pre všetkých účastníkov.

 

Slávnostné otvorenie nášho rozšíreného bratislavského školiaceho strediska

27.10.2014, Adyho 43, Malinovo pri Bratislave

27.10.2014 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie novej časti nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove pri Bratislave. V rámci nášho interného projektu :) sme v ňom vytvorili druhú plnohodnotnú školiacu miestnosť, kapacity pre ubytovanie lektorov i poslucháčov počas školení, vynovili interiér, pristavali samostatnú kanceláriu pre náš back office a rozšírili plochu záhrady s parkovou úpravou prístupnú pre našich študentov. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli, za prejavený záujem aj za chválu :)

nová 2. školiaca miestnosť Malinovo nová 2. školiaca miestnosť Malinovo

 

Prednáška Metodika projektového riadenia PRINCE2 pre študentov MÚVS ČVUT, 16.10.2014

Managing partner POTIFOB Štefan Ondek 16.10.2014 na pozvanie pedagógov Masarykova ústavu vyšších studií Českého vysokého učení technického predstavil jeho študentom metodiku projektového riadenia PRINCE2, jej prínosy, princípy, štruktúru aj certifikáciu podľa nej a v rámci živej diskusie zodpovedal súvisiace otázky.

 

Novinky v certifikáciách projektového riadenia - PRINCE2, PMI, MSP, P3O...
bezplatné odborné prednášky - 18.9. Praha, 30.9. Bratislava, 22.10. Brno

Vedeli ste, že:

  1. Vlastníctvo a správu metodiky PRINCE2 aj ostatných štandardov Cabinet Office prevzal od britskej vlády AXELOS Limited?

  2. Certifikačné skúšky PRINCE2 a ostatných štandardov AXELOS Ltd vykonáva a tréningové organizácie akredituje už 9 skúšobných inštitútov (EI)?
  3. Tieto certifikácie je možné absolvovať aj bez kurzu - a to nielen u EI, ale aj u nimi schválených skúšobných organizácií (AEO)?
  4. Držitielia platných certifikátov PMI PMP/ CAPM alebo IPMA A-D už môžu absolvovať certifikačné skúšky PRINCE2 Practitioner bez nutnosti zložiť predtým skúšku PRINCE2 Foundation?
  5. Skúšky PRINCE2 Foundation je možné skladať v slovenčine a Practitioner v češtine?
  6. U vybraných poskytovateľov sa dozviete výsledky Vašich skúšok PRINCE2 ihneď - a to aj u úrovne Practitioner?
  7. Originály certifikátov PRINCE2 už sú elektronické a od vybraných poskytovateľov ich obdržíte do 2 pracovných dní po skúške?
  8. PMI spustil certifikáciu pre manažérov portfólií?
  9. Medzinárodné certifikácie "agilného riadenia" ponúka viac ako 5 certifikačných orgánov a každá je iná?

Usporiadali sme sériu bezplatných prednášok na túto tému. Rečníkom bol managing partner POTIFOB Ing. Štefan Ondek, PMP, CSPM (IPMA B) - prvý slovenský akreditovaný tréner PRINCE2, zatiaľ jediný slovenský akreditovaný tréner MSP a P3O, jeden z prvých trénerov PMI v SR, senior konzultant venujúci sa riadeniu projektov, programov, portfólií a zmien už viac ako 17 rokov.

 

PRINCE2, PMI, IPMA, MSP, MoP a P3O - čo je dobré na čo a kedy?
bezplatné odborné prednášky - 17.6. Praha, 19.6. Brno, 25.6. Bratislava

PRINCE2, PMI, IPMA, MSP, MoP, P3O... veľa skratiek, ešte viac štandardov i certifikácií projektového riadenia a vecí s tým spojených. Na čo je dobrý ktorý z nich, pre koho a kedy je vhodné použiť ktorý?

V júni sme uskutočnili sériu bezplatných odborných prednášok na túto tému v Prahe, Brne a školiacom stredisku POTIFOB v Malinove pri Bratislave. Rečníkom bol managing partner POTIFOB Ing. Štefan Ondek, PMP.

Ďakujeme všetkým poslucháčom za účasť a zaujímavé otázky.

 

Letné grilovanie 21.6.2014

Pri príležitosti 5. výročia založenia POTIFOB, s.r.o. sme 21.6.2014 usporiadali pre tím POTIFOB, obchodných partnerov a ich rodinných príslušníkov letné grilovanie. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli, za príjemne strávené popoludnie.

 

POTIFOB Project Management Day 2014

20.3.2014 prebehol v Prahe 5. ročník medzinárodnej konferencie POTIFOB Project Management Day.

POTIFOB Project Management Day 2014 - foto z diskusiePOTIFOB Project Management Day 2014 - foto z diskusie

Podporovatelia

ICAitSMF CZNeXAPEOPLECERT

Mediálni partneri

EduCity   INFOWARE logo         IT Systems    Management News     

     

Podujatia v roku 2013

Podujatia v roku 2012

Podujatia v roku 2011

Podujatia v roku 2010

Podujatia v roku 2009

Podujatia v rokoch 2008 a 2007