Skočiť na hlavný obsah
Menu

Chcete viesť Vaše projekty úspešne?

Prihláste sa k nášmu newsletteru a získajte prístup k aktuálnym novinkám v oblasti projektového a agilného riadenia, výhodným ponukám našich kurzov, akciám a hodnotnému obsahu ZDARMA, akým je napr. náš eBook Sprievodca projektovým riadení.

Pripravili ho pre Vás Štefan Ondek, PMP - Managing Partner POTIFOB, Colin Bentley - "otec" PRINCE2 a William R. Duncan - primárny autor prvej verzie PMI PMBOK Guide.

Vaše osobné údaje budú chránené


Vaše osobné údaje (meno, e-mailová adresa) sú u nás v bezpečí a POTIFOB, s.r.o. ich bude na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačidla vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie vyššie uvedeného produktu a ďalších newsletterov od nás, ktoré sa budú týkať súvisiacich tém a to párkrát do mesiaca po dobu 5 rokov.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ v každom zaslanom e-maile.

Sprievodca projektovým riadením - Project Management Guide
Čo v ňom nájdete?

Základné princípy projektového riadenia.

Kľúčové zúčastnené strany projektu, ich úlohy a zodpovednosti.

Dosť o životnom cykle a procesoch projektu na to, aby ste boli schopní vybrať procesný model, ktorý vám bude vyhovovať najviac.

Kľúčové pojmy projektového riadenia.

Stiahnite si taktiež

Medzinárodné certifikačné skúšky s ľahkosťou

Získajte tipy a triky pre zloženie každej medzinárodnej certifikačnej skúšky. Zistite, čo je dôležité počas prípravy na skúšku, počas skúšky, ale i po nej.

Získať prístup zdarma