Skočiť na hlavný obsah
Menu

Kalendár kurzov a certifikačných skúšok

Kurzy môžete absolvovať podľa vášho výberu prezenčne v uvedenom mieste alebo virtuálnou formou, čiže na diaľku s prenosom obrazu a zvuku cez internet v reálnom čase.

Všetky termíny sú garantované.

Certifikačné kurzy PRINCE2® a ITIL® sú vrátane certifikačných skúšok. Ich cena je pre transparentnosť rozpísaná na cenu kurzu a skúšky.

V cene virtuálnych kurzov je príplatok za online skúšku a polhodinová online konzultácia. V cene prezenčných kurzov je parkovanie, občerstvenie, obedy, wi-fi.

Pre prezenčné verejné školenia v SR využívame naše priestory v Malinove pri Bratislave.

Cenovo výhodné e-elarningové školenia nájdete na hlavnej stránke webu.

Vážený zákazník,

prosím skontrolujte si pred odoslaním objednávky správnosť údajov, najmä Vašej e-mailovej adresy. Ak si chcete uplatniť množštevnú zľavu, prosím uveďte to do poznámky v objednávke. Platba za naše školenia je možná aj prostredníctvom programu Benefit PLus.

Po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, zašleme potvrdenie o obdržaní objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať.

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo ak ste nenašli pre vás vhodný termín, nás prosím kontaktujte na t.č.: +421 949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu: ondekova@potifob.sk.

Ďalšie verejné termíny našich kurzov v Česku nájdete na našom českom webe.