Skočiť na hlavný obsah
Menu

Kalendár kurzov a certifikačných skúšok

Kurzy môžete absolvovat podľa vášho výberu prezenčne, v mieste uvedenom v kalendári, alebo virtuálne/online formou cez MS Teams.

Všetky termíny sú garantované.

Ceny kurzov PRINCE2, ITIL, DevOps sú uvedené vrátane certifikačných zkúšok. Ich cena je pre transparentnost rozpísaná na cenu školenia a cenu skúšky. K školeniam Scrum si u nás môžete prikúpiť skúšky od medzinárodného certifikačného orgánu EXIN.

Nižšie uvedené ceny školení platia pre virtuálnu/ online účasť. V prípade záujmu o prezenčnú účasť označte túto možnosť vo vašom objednávkovom formulári. Prezenčná účasť je za príplatok. Cenovo výhodnejšie e-learningové kurzy nájdete na hlavnej stránke nášho webu.

Vážený zákazník,

prosím skontrolujte si pred odoslaním objednávky správnosť údajov, najmä Vašej e-mailovej adresy. Ak si chcete uplatniť množštevnú zľavu, prosím uveďte to do poznámky v objednávke. Platba za naše školenia je možná aj prostredníctvom programu Benefit PLus.

Po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, zašleme potvrdenie o obdržaní objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať.

V prípade akýchkoľvek otázok, alebo ak ste nenašli pre vás vhodný termín, nás prosím kontaktujte na t.č.: +421 949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu: ondekova@potifob.sk.

Ďalšie verejné termíny našich kurzov v Česku nájdete na našom českom webe.