Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár e-learningového kurzu Scrum Master I + základy Agile

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam nasledovné:
Názov školenia
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
online medzinárodná certifikačná skúška
V prípade, že máte záujem o medzinárodnú certifikačnú skúšku EXIN Agile Scrum Foundation od certifikačného orgánu EXIN označte túto možnosť v objednávkovom formulári. Skúšku pre Vás zabezpečíme v online podobe.
odporúčaná publikácia pre prípravu na skúšku EXIN
V prípade, že máte záujem o elektronickú oficiálnu publikáciu EXIN/ Van Haren Publishing pre prípravu na medzinárodnú skúšku EXIN Agile Scrum Foundation, označte prosím túto možnosť.
konzultácia na diaľku
Ku kurzu si môžete za 39 € bez DPH objednať polhodinovú konzultáciu na diaľku (Skype/ WhatsApp/ telefón), na ktorej dostanete odpovede na Vaše doplňujúce otázky týkajúce sa základov agile a prípravy na Vašu certifikačnú skúšku, pokiaľ si ju objednáte. Vaším partnerom počas konzultácie bude skúsený agile tréner - náš vedúci tréner Ing. Štefan Ondek, PMP. Absolvovať ju môžete do 3 mesiacov od objednania. Konzultácií si môžete objednať aj niekoľko.
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.
Sem uveďte informácie, ktoré považujete za dôležité a nie sú súčasťou objednávky.
Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde automatické potvrdenie prijatia Vašej objednávky.
Najneskôr do ďalšieho pracovného dňa Vám zašleme potvrdenie Vašej objednávky spolu so zálohovou faktúrou.
Hneď po jej úhrade Vám pridelíme prístup do nášho Scrum Master I + základy Agile e-learningového prostredia a zaistíme pre Vás poukaz na medzinárodnú certifikačnú skúšku a publikáciu, ak ste si ich objednali.
 
V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na tel. č. 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu ondekova@potifob.com.