Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár kurzov Scrum Master I + základy Agile a Scrum Master II + Product Owner + PMI-ACP

Vážený zákazník, tu si môžete objednať naše školenia alebo účasť na našich podujatiach.

Týmto si záväzne objednávam školenia
Typ školenia alebo podujatia
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
forma kurzu
V cene prezenčného kurzu sú zahrnuté obedy, občerstvenie, parkovanie a wifi. V cene virtuálneho kurzu je zahrnutý príplatok za online skúšku, ak si ju objednáte a polhodinová online konzultácia.
Ak ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a počet osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
V prípade, že ide o viac rôznych školení/ podujatí, uveďte názov školenia/ podujatia a mená osôb, ktoré sa zúčastnia na príslušnom školení/ podujatí.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
jazyková verzia študijných materiálov Základy agile vrátane Scrum
Jedna jazyková verzia je v cene školenia. Každá ďalšia jazyková verzia stojí 50 € bez DPH.
jazyková verzia študijných materiálov Scrum Master + Product Owner + PMI-ACP
Jedna jazyková verzia je v cene školenia. Každá ďalšia jazyková verzia stojí 50 € bez DPH.
zaslanie papierových študijných materiálov pred kurzom
Označte, ak si prajete zaslať tlačené študijné materiály k prezenčnému kurzu vopred. V prípade virtuálneho kurzu obdržíte, okrem elektronických podkladov, automaticky aj papierové študijné materiály prostredníctvom kuriéra a to z dôvodu vyššieho komfortu počas školenia.
certifikačná skúška
V prípade, že máte záujem o certifikačné skúšky EXIN alebo PeopleCert, označte vybranú možnosť v objednávkovom formulári. Skúšku/ y pre Vás zabezpečíme.
Skúšku EXIN Agile Scrum Foundation a PeopleCert Scrum Master I môžete písať už na záver školenia Scrum Master I + základy Agile.
odporúčaná publikácia pre prípravu na skúšku EXIN Agile Scrum Foundation
V prípade, že máte záujem o elektronickú publikáciu pre prípravu na skúšku EXIN Agile Scrum Foundation, označte prosím túto možnosť.
ubytovanie
Účastníkom našich bratislavských verejných kurzov ponúkame ubytovanie v minibungalowe v areáli nášho školiaceho strediska na Adyho ul. 43 v Malinove, pár krokov od učebne, v ktorej prebehne kurz. Uvedená cena je za celý minibungalow a je konečná - poskytovateľ ubytovania nie je platca DPH. Max. kapacita minibungalowu je 2 osoby. V cene ubytovania sú zahrnuté ľahké raňajky v školiacej miestnosti, parkovanie na mieste v uzavretom areáli chránenom kamerami, pripojenie na internet a po dohode aj použitie infrasauny. Bližšie informácie o ubytovaní nájdete na stránke https://www.potifob.sk/ubytovanie_Malinovo
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Uveďte adresu, na ktorú Vám máme zaslať papierovú verziu študijných materiálov kuriérom.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde automatické potvrdenie o prijatí objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám zašleme zálohovú faktúru a po jej uhradení Vám okamžite zašleme všetky potrebné organizačné pokyny ako aj príslušné študijné materiály týkajúce sa Vášho školenia, 1. časť e-mailom, 2. časť prostredníctvom kuriérskej spoločnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na t.č.: 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu: ondekova@potifob.com.