Skočiť na hlavný obsah
Menu

Objednávkový formulár kurzu P3.express

Týmto si záväzne objednávam školenie
Ceny školenia a skúšky sú uvedené bez DPH. Ak chcete iba kurz bez skúšky, jednoducho vymažte skúšku z poľa "cena".
platca DPH
Uveďte, či ste platcom DPH alebo nie. Samoplatcom máme možnosť fakturovať bez DPH.
E-mailové adresy pre zaslanie predkurzových inštrukcií, slúžia taktiež na registráciu ku skúškam.
jazyková verzia študijných materiálov

Slidy/prezentácia, ktorá bude použitá počas samotného školenia, oficiálny e-learningový kurz, cvičný online test aj ostrá online skúška sú k dispozícii v angličtine.

Oficiálny manuál/online príručka P3.express, prípadová štúdia a procesný model P3.express sú k dispozícii v angličtine, aj v slovenčine, prípadne ďalších svetových jazykoch.

Počas cvičnej aj ostrej online skúšky si priamo na webe certifikačného orgánu môžete spustiť strojový preklad všetkých otázok a odpovedí do slovenčiny alebo češtiny, ktorý je na veľmi slušnej úrovni a pomôže vám úspešne zvládnuť vašu skúšku P3.express Practitioner.

forma študijných materiálov
výber skúšky
V prípade, že sa rozhodnete pre školenie bez skúšky, nebudeme vám ju účtovať.
Ubytovanie v prípade prezenčného kurzu za 50 € / noc bez DPH
Cena ubytovania  v prípade prezenčného kurzu je 50 € bez DPH na noc za celý minibungalow (kapacita max. 3 osoby).
údaje objednávateľa
Prosím, uveďte Váš e-mail ešte raz.
Ak ste si vybrali papierovú verziu študijných materiálov, uveďte adresu, na ktorú Vám ich máme zaslať prostr. kuriéra, vrátane telefonického kontaktu pre vyzdvihnutie balíka od kuriéra.

Vaše osobné údaje (meno/á, priezvisko/á, názov spoločnosti, identifikačné údaje spoločnosti, e-mail/y, poštová adresa a telefonický kontakt) sú u nás v bezpečí a budeme ich, na základe nášho zmluvného vzťahu, ako POTIFOB, s.r.o., spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

súhlasím s všeobecnými obchodnými podmienkami POTIFOB, s.r.o.

Všeobecné obchodné podmienky POTIFOB, s.r.o.

Zadajte Vaše fakturačné a kontaktné údaje.

Vážený zákazník, po vyplnení objednávkového formulára Vám na e-mailovú adresu, ktorú v ňom uvediete, príde automatické potvrdenie prijatia objednávky. Najneskôr na ďalší pracovný deň Vás budeme kontaktovať. Súčasne, s potvrdením Vašej objednávky, Vám zašleme zálohovú faktúru a po jej úhrade Vám čo najskôr zašleme všetky potrebné podklady pre vaše školenie i skúšku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na t.č.: 0949 218 061 alebo prostredníctvom e-mailu: ondekova@potifob.com.